Кураторська екскурсія у день других роковин повномасштабної війни в Музеї Голодомору

24 лютого, у  день другої річниці повномасштабного вторгнення, запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою «НАМІР» у Музеї Голодомору.

Ми покажемо вам експонати – докази злочинного геноцидного наміру росіян, який має на меті знищення українців як нації. Ми розкажемо вам про сучасні дії країни-агресорки, які підпадають під кваліфікацію «геноцид». Ми проведемо паралелі між минулими і сучасними подіями та розповімо, як від свідомого заперечування Голодомору росія перейшла до вчинення чергового злочину геноциду.

Екскурсію проведе завідувачка експозиційно-виставкового відділу  Національного музею Голодомору-геноциду Яна Гринько.   

«Коли росія і після 1991 року не тільки не покаялася за Голодомор, а й продовжила заперечувати його, для нас це вже було засторогою, що вона в майбутньому знову спробує вчинити геноцид проти української нації. Сьогодні всі ми є очевидцями здійснення такого злочину. Проте окрім паралелей з геноцидом 1932–1933 років маємо і відмінності. Які саме – я розкажу під час екскурсії», – каже Яна Гринько.

Виставку «НАМІР» реалізовано в партнерстві з Центром досліджень воєнної історії ЗСУ.

Коли: 24 лютого о 15:00

Де: Музей Голодомору (вул. Лаврська, 3)

Вартість: 85 грн з особи, для студентів, пенсіонерів – 75 грн.

Щоб відвідати, попередньо зареєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/187kJXvrn-_9nHV-EIJc40QBtKakj7NwJZT-B-6YYhXU/edit

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа