Кривавий лід

У минулому очільник Московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков, який із 2016 року перебуває в США під захистом Федерального бюро розслідувань, закликав Міжнародний олімпійський комітет довічно заборонити на Іграх так звану символіку так званої російської федерації.

Цей найважливіший свідок та інформатор Всесвітньої антидопінгової агенції засудив війну Московії в Україні. «Російський прапор та гімн стали символами вбивств та зґвалтувань – їх слід заборонити на Олімпійських іграх назавжди. Ця війна немислима та нецивілізована. Немає сумнівів у тому, якщо МОК хоче мати бодай якийсь авторитет, він має дискваліфікувати російських спортсменів щонайменше на 10 років», – слушно наголосив Родченков. Річ в іншому. Звідки у цього пронизаного ганьбою МОКу міг взятися авторитет?

Ще з часів зимової Олімпіади в Сочі, що відбувалася 2014 року, очільник Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах, знаний у світі як «Пудель Путіна», всіляко пом’якшує, приховує злочини москалів. Тоді, головно завдяки Родченкову, було розкрито і доведено масштабне вживання кацапами заборонених у спорті речовин, яке планувалося і втілювалося на державному рівні. І що? Замість цілковито і надовго дискваліфікувати репрезентантів нелюдської імперії, МОК відібрав у москалів 11 медалей і вибірково позбавив права виступати певний час у тих чи інших стартах у деяких видах.

Далі – більше. Москалі чинять нині геноцид українського народу, а ці «достойники» від Олімпійського руху все ще розглядають умови, за яких вони, разом із білорусами, все ж зможуть поїхати на цьогорічні Ігри в Париж.

Тим часом, непокаране зло прогресує. Що зайвий раз довів Спортивний арбітражний суд у Лозанні, позбавивши, нещодавно, збірну так званої Росії золотих медалей у командних змаганнях фігуристів на зимовій Олімпіаді 2022 року. У крові фігуристки Каміли Валієвої було виявлено 60 (!) різних заборонених речовин, з-поміж них триметазидин. Тоді, в Пекіні, їй було лише 15 років… Організатори були змушені відкласти нагородження призерів командних змагань. На ганьбу, цій Валієвій навіть дозволили далі змагати. Лише тепер остаточно довели черговий злочин москалів. Не лише супроти спорту, цивілізації, а й щодо своєї неповнолітньої громадянки.

Привертає увагу не дискваліфікація цієї «спортсменки» на чотири роки, а нахабність представників терористичної федерації у суді. Вони просторікували, що весь цей допінг потрапив в організм Валієвої, нібито, через її дідуся. Як саме, уточнити не змогли. Більше того, суду навіть не було доведено про існування цього міфічного дідуся.

Відтак, вдалися до звичних образ. Якийсь їхній президент спорту та освіти Ренат Лайшев, знаний фанат головного кремлівського недомірка, заявив, що весь цей скандал влаштували західні країни. Разом із тим цей «словянин» назвав Світове антидопінгове агентство та Міжнародний олімпійський комітет «виродками». Доволі влучне висловлювання для останньої організації. І до ворожки не ходити, що термін дискваліфікації цієї москвинської дитини-наркоманки невдовзі буде скорочено або й скасовано. Світ знову зможе «насолоджуватися» її закумареною майстерністю.

Виють на болотах й інші персонажі. Їхній олімпійський чемпіон Дмитро Васильєв закликає здійснити переворот у керівництві МОК. Його також бісить невиконання цими «олімпійцями» високої довіри Кремля у вигляді багаторічних фінансових подачок. «Пуделя Путіна» він перейменував на «негідника, який шкодить РФ». Васильєв опустився ще й до закликів захопити владу в МОК: «Я вважаю, що нам потрібно готуватися до серйозного контрудару – конгресу МОК, де переобиратиметься весь керівний склад організації. Потрібно залучити наших друзів, яких у нас у світі дуже багато – Латинська Америка, Африка, Південно-Східна Азія. Це вже значно більше голосів, ніж у цих негідників, які прямо зараз руйнують олімпійські рухи. Треба закінчувати з цим беззаконням, а для цього треба очолити МОК. Шанси у нас є, треба добре підготуватися. З нинішнім складом МОК просто нема про що розмовляти і навіть не варто сідати з ними за стіл переговорів».

Азія, Африка, Південна Америка… Там ще у нелюдів є деякі друзі. Криваві, вони й спорт прагнуть загарбати, позбавити його «беззаконня». Які «закони» вони можуть принести, світ нині пересвідчився їхніми звірствами в Україні. Істоти, що їм взагалі не місце на планеті, прагнуть загарбати в ній все і у всьому.

Вдалася до чергового нахабства й сумно відома тренерка з фігурного катання Тетяна Тарасова. Спортивний арбітражний суд у Лозанні вона назвала вбивцями. Також ця москалька закликала свою країну та спортивну громадськість знайти для Валієвої «шлях для продовження її вдосконалення та застосування талантів у подальшому житті». Ну що ж. Вони можуть домовитися про її виступи на льоді у все ще дружніх для Московії Бразилії чи Еритреї. Щодо подальшого життя, то вона має неабиякий талант. Допінговий. І все у неї попереду. Хай іде псячими стежками. Важить інше. Цікаво, допоки спортивна спільнота, та й світова, терпітиме відверту наругу цих кривавих істот? Кацапи нині позбавляють життя, катують, ґвалтують, руйнують і при цьому легко нарікають людей «виродками», «вбивцями».

Москалі навіть не переймаються приховуванням своєї фальші, своїх злодіянь. Їхня неодноразова олімпійська чемпіонка з фігурного катання Ірина Родніна, так само фанатка головного кремлівського прокаженого, членкиня так званої вищої ради так званої партії «Єдина Росія», дорікнула, що, захищаючи Валієву, її представники непереконливо брехали: «Хто повірить у казку, що вона випадково не ту склянку випила? Що це за маячня?». Далі стала просторікувати їхню ганебну мантру про нібито підвищену увагу з боку «недружніх країн», бо, мовляв, у Московії найсильніші спортсмени. Тут треба погодитися з нею. В аспекті вживання заборонених препаратів москалям дійсно нема рівних на землі.

Ще один ганебний бовдур, уродженець Сумщини Михайло Маміашвілі, що нині очолює так звану федерацію спортивної боротьби Московії і всіляко оправдовує війну і злочини москалів в Україні, звинуватив швейцарський суд у відсутності «людинолюбства та співчуття». Він заявив: «Сьогодні всі маски скинуті. Про жодну людяність і якесь об’єктивне дотримання правил не може бути мови. Нам треба з цим жити і якнайшвидше позбутися ілюзій. Важко зараз взагалі дивуватися з усього, що відбувається. Тому, що не тільки зневажається здоровий глузд. І близько не може йтися про якесь людське розуміння та співчуття. Треба швидше позбавлятися ілюзій».

Про людяність, здоровий глузд, людське розуміння, співчуття просторікують ті, які чинять геноцид у ХХІ столітті! Світовій спільноті час остаточно схаменутися, бо її «хата скраю» до пори, до часу…

Григорій Жибак

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа