Кривава хартія

rashka-1-860x618

Міжнародний Олімпійський комітет дозволив москалям та білорусам брати участь в Іграх 2024 року у нейтральному статусі.

Ганебне рішення Виконавчої ради цього комітету очікувалося. Упродовж тривалого часу достойники від Олімпійського руху вели подвійну гру, ніби зондували думку світової спільноти. То були категоричні щодо репрезентантів злочинних країн, то заявляли про нафталінове «спорт поза політикою», що атлети, які засудять війну, зможуть змагати на Олімпіаді й таке інше.

І до бабці ходити не треба, що нинішній очільник МОК Томас Бах є таким собі Орбаном у спортивному світі. Кремлівський маріонетка, знаний ще й як Пудель Путіна, остаточно зняв маску. Його діяння на користь терористичної федерації, втім, не мають дивувати. Багатомільйонні москвинські хабарі впродовж тривалого часу треба відпрацьовувати. Інакше цього німця чекала б остаточна ганьба, коли Москва оприлюднила б його зраду і злочинність не лише перед Олімпійським рухом і спортом, але й перед світовою спільнотою. Спокуса до скроплених українською кров’ю грошей, в часі, коли москвинські нелюди чинять геноцид європейського народу, є ознакою цілковитої деградації цієї особи, яка з часом має понести суворе покарання. Кацапи, ніби ганчірку, викрутять цього Баха до останньої краплі, до останнього вкладеного в нього цента, відтак, викинуть, позбудуться як непотребу.

Цей путінський пес гадає, що виправдається певними засторогами щодо участі репрезентантів ворожих країн. Або вони взагалі будуть для нього алібі. Москалі з білорусами допущені лише до особистих стартів, якщо кваліфікуються через офіційні змагання та турніри. Спеціально для них створювати кваліфікаційні нагоди не будуть.

Також цей МОК ніби виправдовується за злочин, наголошуючи, що на час заяви про дозвіл брати участь в Олімпіаді-2024, лише одинадцять так званих нейтральних атлетів кваліфікувалися на Ігри – 8 кацапів і 3 білоруси. І додає, що таких в Парижі буде «дуже обмежена чисельність». Дивина та й годі. Потішили цією «обмеженою чисельністю». Та за злочини супроти людяності з боку Московії і потурання нелюдам Білоруссю, ноги їхньої не має бути на Олімпійських іграх.

Ще з античних часів умовою проведення Олімпіади, одним із головних її принципів, є призупинення усіх воєнних конфліктів між державами учасниками. Що маємо нині? Війна не лише не припинена чи, бодай, призупинена на час головного змагання планети, а й беруть у ній участь злочинці. Як би їх не маскували під нейтральними прапорами, кольорами тощо, вони – злочинці, бо мають на руках паспорти своїх злочинних держав, а, отже, погоджуються й оправдовують злочини своїх так званих держав.

Кумедності ситуації додає ще й той факт, що ці так звані нейтральні атлети, разом із усіма нормальними атлетами, які братимуть участь в Олімпіаді, мають підписати заяву про підтримку Олімпійської хартії.

Тут знову спадає на думку аналогія з політикою. За іронією, так само початком грудня, коли МОК проголосила ганебний допуск злочинців, але майже чверть століття тому, у Будапешті, була підписана інша «хартія» – так званий меморандум, згідно якого США, Велика Британія й Московія гарантували Україні повагу її незалежності, суверенітету та кордонів в обмін на неядерний статус. Що маємо нині? Яка вага того так званого документу? Навіщо цей цирк із «олімпійськими» підписами кацапів і білорусів?

Заборона гімну, прапора, інших атрибутів – це як сумно відомі так звані «зелені чоловічки». Аби чинити зло, необов’язково бути в ідентифікованій формі. Що з того, що так звані атлети з Московії і Білорусі не мають підтримувати війну? Хто насправді знає, чим вони дихають?

Не менш смішно виглядає й пункт про недопущення так званих атлетів, «що перебувають на контракті у збройних силах Росії чи Білорусі, або інших військових формувань». Звідси, маємо тішитися, що прибудуть вони до Парижа без зброї?..

Очевидно, на організаторів Ігор чекають чисельні провокації. Московія не пошкодує коштів на свій, так би мовити, олімпійський фронт. Треба очікувати підгодованих грошима груп так званих уболівальників чи прихильників, які підтримуватимуть «нещасних» атлетів з Московії й Білорусі, які, незважаючи на всі «страждання», змагають за Олімпійські ідеали. Напевне, будуть непоодинокі виклики з трибун, прокремлівські заклики тощо.

Організатори мають подбати про безпеку всіх цих «нейтральних спортсменів». Насамперед, загроза буде з боку різноманітних лукашенківських і путінських спецслужб, підступність яких загальновідома. Жодних сумнівів, що до столиці Франції стягнуться чисельні москалі з інших країн Європи, яку вони так ненавидять і в якій вони так масово «скитаються». Провокацій треба чекати всюди. Достойники, чи правильніше – пройдисвіти від Олімпійського руху, разом із дозволом для московитів і білорусів, впустили в цивілізований світ злого Джина, чим зумовили неабиякі клопоти для світової спільноти.

Планета шокована рішенням МОК. Найпершими схаменулися в Чехії. Там, за допомогою штучного інтелекту Midjourney, запропонували дизайн олімпійської форми для так званих атлетів із Московії та Білорусі. Згідно ідеї журналу Reflex вона має бути закривавленою. Журналісти видання відреагували на злодіяння МОК: «Ми “аплодуємо” та схвалюємо рішення за умови, що спортсмени будуть носити колекцію, яку ми створили для них за допомогою штучного інтелекту… Спорт належить до політики. У випадку з Росією це вірно подвійно. Завзятий і дуже поганий хокеїст Путін використовує спортсменів для пропаганди власного терористичного режиму, коли може. Пропагувати та виправдовувати кровопролитну війну по всьому світу йому допомагають найкращі спортсмени Росії».

Чехи наголошують, що багато українських спортсменів також могли би брати участь в Олімпіаді, але ніколи цього не буде, бо їх вбила Московія…

Звісно, на болотах своє бачення щодо рішення МОК. Їхня олімпійська чемпіонка Світлана Ішмуратова просторікує про неможливість існування світового спорту без Московії. Умови допуску москалів до міжнародних змагань і, зокрема, на Олімпійські ігри вона називає знущанням. Не зайве наголосити, що ця особа має звання підполковника так званої російської армії. Вона закликає «вжити контрзаходів» супроти МОК через нібито принизливе для кацапів рішення. Знову йдеться про якісь «Ігри дружби», Ігри БРІКС тощо. І, насамкінець, нафталінове: «Ми без них якось житимемо, а їм без нас буде дуже погано».

Не за горами той час, коли і ми, і світ без них житиме. А вони? Дай, Боже, аби не те, щоб погано було їм, а взагалі перестали існувати.

Григорій Жибак

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа