Інформаційно-просвітницький захід для зниження смертности від раку молочної залози

2

Ідея створення проєкту Амазонки зʼявилась на основі історій жінок,невтішної медичної статистики останніх років і бажання докорінно змінити ситуацію за допомогою сучасних інструментів.

Головний ворог людей у боротьбі з раком молочної залози – необізнаність. Через відсутність культури профілактичних оглядів і навичок самостійної пальпації щорічно хвороба забирає тисячі життів. Цього можна уникнути маючи необхідну інформаційну базу, котра легко буде імплементована у ваше повсякденне життя.

В умовах війни захворюваність не зменшилась, але уваги до таких проблем як онкологія, сирітство, інклюзія стало набагато менше.

Cтаном на 2021 рік за даними Національного канцер-реєстру, у 2021 році в Україні зареєстровано 14150 випадків раку молочної залози (14036 жінки та114чоловіків), а 4 769 людей померли внаслідок цієї недуги (4 732 жінок і 37 чоловіків) http://www.ncru.inf.ua/publications/BULL_24/PDF/64-mol.pdf

 

Ціль нашого проекту знизити смертність від раку молочної залози на 80% в Україні. За допомогої освітньої кампанії, а також створення екосистеми, що зможе забезпечити необхідною інформацією, контактами і ресурсами людей, що вже знайомі з цією недугою

20 жовтня відбудеться інформаційно-просвітницький захід в рамках проекту “Амазонки” в м. Київ в ТРЦ “Республіка”

📌Ціль нашого проекту знизити смертність від раку молочної залози на 80% в Україні.

💡 Ідея створення проекту Амазонки з’явилась на основі історій жінок, невтішної медичної статистики останніх років і бажання докорінно змінити ситуацію за допомогою сучасних інструментів.

📣Ми проводимо інформаційну кампанію не тільки з медичного вектору, а й розповідаємо про фінансову складову, психологічний стан та інструменти його підтримання на різних етапах захворювання.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа