Ідея створення проєкту Амазонки зʼявилась на основі історій жінок,невтішної медичної статистики останніх років і бажання докорінно змінити ситуацію за допомогою сучасних інструментів.
Головний ворог людей у боротьбі з раком молочної залози – необізнаність. Через відсутність культури профілактичних оглядів і навичок самостійної пальпації щорічно хвороба забирає тисячі життів. Цього можна уникнути маючи необхідну інформаційну базу, котра легко буде імплементована у ваше повсякденне життя.
В умовах війни захворюваність не зменшилась, але уваги до таких проблем як онкологія, сирітство, інклюзія стало набагато менше.
Cтаном на 2021 рік за даними Національного канцер-реєстру, у 2021 році в Україні зареєстровано 14150 випадків раку молочної залози (14036 жінки та114чоловіків), а 4 769 людей померли внаслідок цієї недуги (4 732 жінок і 37 чоловіків) http://www.ncru.inf.ua/
Ціль нашого проекту знизити смертність від раку молочної залози на 80% в Україні. За допомогої освітньої кампанії, а також створення екосистеми, що зможе забезпечити необхідною інформацією, контактами і ресурсами людей, що вже знайомі з цією недугою
20 жовтня відбудеться інформаційно-просвітницький захід в рамках проекту “Амазонки” в м. Київ в ТРЦ “Республіка”
Ціль нашого проекту знизити смертність від раку молочної залози на 80% в Україні.
Ідея створення проекту Амазонки з’явилась на основі історій жінок, невтішної медичної статистики останніх років і бажання докорінно змінити ситуацію за допомогою сучасних інструментів.
Ми проводимо інформаційну кампанію не тільки з медичного вектору, а й розповідаємо про фінансову складову, психологічний стан та інструменти його підтримання на різних етапах захворювання.