ХХІ століття наскрізь просочене інформаційною павутиною – «інтернет». Ми – те «нове покоління», що не уявляє себе без сповіщень у facebook чи лайків та хештегів у соціальних мережах. Завдяки безмежному потоку інформації та новин, ми почуваємо себе впевнено: нам здається, що світ обертається навколо нас.
Сучасні інтернет технології охопили весь світ, та для людей старшого віку смартфони та соціальні мережі – незвичні та абсолютно чужі засоби комунікації. Для них джерелом інформації та зв’язку лишаються поштові листи і друковані газети.
Такими є й ветерани національно-визвольної боротьби. Люди, які будували в своїх криївках повноцінні друкарні, аби їх побратими читали друковані вісники та були проінформовані про події у всіх куточках України.
Одним із таких видань є «Шлях перемоги», який з 1945 року друкувався в підпіллі, у різних тогочасних окупованих Росією українських містах. Тижневик був чи не основним виданням, яке ідейно підтримувало українців в часи боротьби за незалежність України.
Всеукраїнську тижнева газета друкується і у ХХІ столітті, у наш час,даючи змогу ветеранам боротьби ОУН і УПА бути в курсі української та світової політики; оприлюднює невідомі сторінки національно-визвольних змагань; публікує аналітичні матеріал; друкує спогади учасників боротьби.
На жаль, не всі ветерани в змозі передплатити собі друковане видання. Для когось «Шлях перемоги» може стати тією інформаційною вісточкою, яка дозволить почувати себе впевнено серед нескінченого потоку світової інформації.