«Гордо несім нашу славу»: семінар із розширення горизонтів комунікацій у Спілці Української Молоді в Україні

--2023_10_53394858063_o

8-10 грудня на Івано-Франківщині Спілка Української Молоді в Україні (СУМ) провела семінар під гаслом «Гордо несім нашу славу».

Захід мав на меті покращити комунікаційну стратегію громадської організації для підвищення обізнаності та впливу СУМ у соціальних мережах та в інтернет-просторі.

Зануритися в цю тему майже двадцятьом сумівцям допомогла комунікаційниця, спеціалістка з PR, засновниця Українського жіночого батальйону Альона Данілова. А з особливостями сайту їх ознайомив технічний експерт Василь Максимець.

На цій події інформаційні референти осередків та просто зацікавлені представники СУМу, вловлюючи нову інформацію про SMM, копірайтинг, рекламу і таргет, брендування тощо, працювали в командах, створювали власні організації, дискутували, спілкувалися, робили аналітику соцмереж та сайту СУМу з допомогою пані Альони, визначали цільові аудиторії та цільові групи, копірайтили, стратегували, грали в модуляції, ставали лідерами та проявляли креативність.

«Сумівці впевнені, що сучасний інструментарій комунікації визначає успіх будь-якої громадської організації. Ми бажаємо більшої впізнаваності й поповнення членства. Семінар не просто так мав гасло «Гордо несім нашу славу». Ми, збагатившись знаннями, ще більше зарядились енергією та готові нести цю славу далі, аби продовжувати виховувати українську молодь» – зазначила учасниця заходу Оля Кузнєцова, студентка з Києва.

Дякуємо Воїнам, завдяки яким можемо й надалі вчитися та розвиватися!

Подія відбулася за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується USAID.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа