«Гайда в УПА!» від «Спілки Української Молоді в Україні»

Молодіжна громадська організація «Спілка Української Молоді в Україні» проведе акцію «Гайда в УПА!» у м. Моршин біля пам’ятника Т. Шевченку. Захід відбудеться 2 лютого 2012 року з 10:00 до 12:00.

Запрошуємо на мить перевтілитися у воїна УПА та відчути себе частиною легенди! Мешканцям та гостям Моршина буде надана ексклюзивна нагода приміряти повстанський однострій та зброю – автомат ППД або автомат ППС.Всі учасники акції по закінченню матимуть можливість отримати світлину, на якій буде увічнено їхню приналежність до українських повстанців.

Цей захід проводиться з метою популяризації визвольних змагань та поширення української ідеї.

Контактна особа: Андрій 0966252272

Довідково: «Спілка Української Молоді в Україні» є однією із найстарших молодіжних організацій і свій початок бере від підпільного СУМу, що існував у Києві в 1925-1929 роках. На сьогодні СУМ існує та діє в 10 країнах світу і є однією із двох найбільших виховних українських молодіжних організацій у світі. В сучасній Україні відродження СУМу розпочалося у 1989 році і з цього часу організація проводить виховну діяльність серед дітей та молоді.

Методика сумівського виховання налічує понад 60 років й побудована на системі національного виховання, яку заклав відомий вітчизняний педагог Григорій Ващенко (почесний член СУМ, автор праці «Виховний ідеал»).

За довголітню історію розвитку СУМу організацією було виховано багато відомих громадських діячів України та діаспори.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа