«Чи зміниться Росія після Путіна?», «Хто є союзниками України?», «Як перемогти у війні» – щоб знайти відповіді на ці та багато питань на Прикарпатті зібралося понад 300 молодорухівців з різних куточків України.
Цьогорічне таборування «Говерла-2017» було присвячене поширенню правдивої інформації про обставини збройної агресії Російської Федерації.
Лекції, спортивні та інтелектуальні змагання, турнір із страйкболу – далеко не повний перелік заходів якими була насичена програма таборування. Адже хіба може бути краща вправа на командоутворення, як не спільна побудова ватри? Чи може щось краще розвивати аналітичні здібності для перемоги над ворогом ніж рольова психологічна гра «Криївка»?
Перед урочистим запаленням молодорухівської ватри поетеса Злата-Зоряна Паламарчук презентувала вірші із збірки «Словом по війні». Біля нічного вогнища молодь спілкувалася зі своїми ровесниками – учасниками АТО та переглядала відеоролики про російську-українську війну.
Голови осередків молодіжних організацій обговорили питання роботи координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання. А кожен учасник заходу отримав друковані методичні матеріали, розроблені Міністерством молоді та спорту.
Найяскравішим моментом таборування стало сходження на найвищу точку України на згадку про проголошення Декларації про державний суверенітет.
«Для мене це ювілейне – десяте таборування біля підніжжя Говерли. Коли вручав юним одеситам призи за перемогу в турнірі з страйкболу, розповів їм як прийшов у Молодий Народний Рух у 15 років. Саме ці люди та ця організація змінили моє життя назавжди – подарували вірних друзів, приємні миті відпочинку та гострі моменти боротьби», – говорить голова Молодого Народного Руху Андрій Рибалко.