Анонс: Презентація результатів фокус-групового дослідження “Інтеграція ВПО у приймаючих громадах”

Презентація

13 червня о 15.00 запрошуємо вас на онлайн-презентацію результатів фокус-групового дослідження “Інтеграція ВПО у приймаючих громадах”.
Протягом 22–29 квітня 2023 року команда Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» у партнерстві з ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» провели серію фокус-груп із внутрішньо переміщеними особами. Через спілкування з переселенцями з різних областей країни ми хотіли дізнатися основні проблеми та потреби, які виникають під час інтеграції ВПО в приймаючих громадах, рівень участі місцевої влади в інтеграційних процесах.
Отримана з цих розмов інформація допомогла визначити найкращі підходи для реалізації прав і забезпечення потреб ВПО у соціальних, житлових і трудових сферах.
Більше про саме дослідження, його результати та заходи з адаптації та інтеграції ВПО в стратегічних рішеннях держави можна буде почути 13 червня о 15:00. Для участі у презентації зареєструйтесь за посиланням (bit.ly/3N61ExQ).
Презентація також транслюватиметься на сторінці Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» в Facebook.
Спікери:

  • Вікторія Золотухіна, виконавча директорка ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”;
  • Марія Красненко, юристка ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”;
  • Ольга Алтуніна, Представник Уповноваженого з прав громадян,  постраждалих внаслідок збройної агресії проти України;
  • Тетяна Кривошея, кандидат соціологічних наук, голова соціологічних проектів ГО “Сприяння міжкультурному співробітництву”;
  • Вікторія Баласанян, соціологиня ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”.

Дослідження проводилось командою Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED). Будь-які думки, висловлені в презентації та звіті, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Зареєструйтесь на презентацію

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа