Активісти планують створити функціонал для незрячих і чат для анонімного спілкування

Звичайний вигляд головної сторінки чату

Незабаром жителі столиці та її околиць матимуть можливість спілкуватися інкогніто в анонімному чаті «Otio.org». Проект не обмежує людей у віковій категорії та не передбачає реєстрації з використанням особистих даних.

У чаті можна знайомитися з людьми, шукати друзів та однодумців. Для зручності ініціатори чату розробили найпростіший функціонал, завдяки якому його зможе опанувати широке коло користувачів – від підлітків до літніх людей. Важливо, що після завершення діалогу вся інформація автоматично видаляється, що забезпечує захист конфіденційності для учасників.

Також триває робота над розробкою окремого функціоналу для людей із вадами зору, щоб надати і їм змогу також долучитися до активного спілкування та покращити якість свого життя. Наразі проект запущено у версії бета-тестування з обмеженим функціоналом.

Авторкою проекту є Олександра Ягода, яка дізналася про сервіси анонімного спілкування зовсім випадково. Дівчині ідея такого спілкування з людьми, про яких майже нічого не знаєш і які так само нічого не знають про тебе, здалася цікавою альтернативою проведення вільного часу, особливо тепер, коли у світі вирує пандемія. А ще це допоможе почуватися вільніше в обговоренні різних тем, знаходити підтримку та неочікувані рішення проблем.

Окрім пошуку співрозмовників учасники чату зможуть аналізувати актуальні події свого міста чи ділитися важливими новинами. А функціонал для користувачів із вадами зору забезпечить їм повноцінне спілкування з іншими учасниками соціуму.

Нині у команді винахідників чату працює четверо людей: засновниця й адміністратор проекту Олександра Ягода, контент-менеджер, копірайтер та графічний дизайнер. Шукають спеціаліста зі знанням веб-доступності інтернет-сайтів (Web Accesability) та веб-програміста.

Активована темна тема для користування чатом  в нічний час

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа