70 років головному виданню бандерівської ОУН «Шлях Перемоги»: вітання від побратимів

Шляхом Перемоги до спільної мети!

Часопис Організації Українських Націоналістів (бандерівців) «Шлях Перемоги» відзначає свій 70-літній ювілей. Впродовж десятиліть це легендарне видання доносить до читачів великого українського світу правдиву інформацію щодо національно-визвольної, державотворчої та антиімперської тематики.

У свій час, «Шлях Перемоги» став одним із основних рупорів Антибольшевицького Блоку Народів, а багатолітній Президент АБН та Провідник ОУН (б) Ярослав Стецько був співредактором часопису. Ця традиція збереглась і по сьогодні: на сторінках бандерівського тижневика регулярно публікуються матеріали з новітнього антиімперського фронту, він залишається інформаційним майданчиком для представників поневолених народів: чеченців, інгушів, татар, башкортів, ерзян та інших.

Сьогодні в Україні багато говорять про Перемогу. Проектуються різні моделі української Перемоги та шляхи їхнього досягнення, проте потрібно визнати, що магістральним шляхом повномасштабної Перемоги є боротьба всієї української нації на чолі із Збройними Силам України, яка призведе до повної реалізації ідей УССД та розвалу московської імперії.

В Антиімперському Блоці Народів упевнені, що першим медіа, яке напише про остаточну ліквідацію Московії та створення незалежних держав вільних народів буде саме «Шлях Перемоги», який заслужив на таку честь десятиліттями послідовної і правдивої праці.

З ювілеєм вас, шановні побратими! Впевнено йдемо шляхом Перемоги до нашої спільної мети!

З повагою, Олег Вітвіцький, виконавчий директор Антиімперського Блоку Народів

70 років боротьби за українські серця

28 лютого виповнюється 70 років виданню ОУН «Шлях перемоги», колись еміграційному, здавалось, безперспективному, відірваному назавжди від Батьківщини. Мільйони українців, що в УССР зі смаком споживали «докторську» ковбасу за 2.20, про таке видання не чули, а якби й знали, то тікали б від нього, як чорти від ладану. Навіщо воно, коли є «Правда», «Ізвестія», «Комсомольская правда», журнал «Дружба народов»?!.

Та й на початку 1990-х, коли «Шлях перемоги» перебрався в Україну, формально пострадянську, а фактично – малоросійську, промосковську, читацька аудиторія видання була мікроскопічною, якщо порівняти з «Фактами», «Кієвскімі вєдомостямі», «Бульваром» та іншими виданнями – російськомовними, москвоцентричними, великотиражними, антиукраїнськими…

Отож, роль бандерівського видання в державному будівництві в 1990-х і подальших роках була малопомітна. Тоді панували кучми, медведчуки, табачники та їм подібні льовочкіни. Та їхній – прислужників Москви – погляд.

Пишу про «Шлях перемоги», а думаю про «Незбориму націю»… «Який шлях перемоги, яка незборима нація?! Ви що?..», – сміялися вороги.

Але сталося!

І хоча сьогодні «Шлях перемоги» та «Незборима нація» залишаються малотиражними, але ідеї, наполегливо пропаговані на їхніх шпальтах десятиліттями, перемогли.

Наш погляд – національний, визвольний, великоукраїнський – опанував більшість нашого народу. Десятки мільйонів українців тепер щиро ненавидять Росію, з ентузіазмом і радістю вигукують «Слава Україні!», а наша козацька армія, натхнена ідеями «Шляху перемоги» та «Незборимої нації», 10 років бореться з ядерним російським монстром, якого боїться весь світ. Наші козаки б’ються з ордою та «ще й сміються», зневажають Москву і московитів!

10 років боротьби з Московією – це вже перемога козацького духу, який пробудили наші видання, наші організації – ОУН та Історичний клуб «Холодний Яр».

І в цій боротьбі росте наша нація. І мріє про Соборну Україну!

Роман Коваль, редактор газети «Незборима нація»

Вітаємо часопис ОУН «Шлях Перемоги» з 70-літтям!

Народжений за кордоном, свої витоки він бере з газети «Шлях Перемоги», що видавала група УПА «Говерля» від травня 1945 року у складний для українського національно-визвольного руху період, коли героїчний опір визвольного руху ОУН та УПА на українських теренах, окупованих СССР, потребував сили правдивого слова і непохитної віри в перемогу української національної ідеї.

Пройшовши довголітній шлях свого становлення як виразника волі націоналістів, як пропагандиста націоналістичної думки та ретранслятора нових націоналістичних смислів, «Шлях перемоги» зберіг непорушним своє цільове призначення, а разом з тим навіть спосіб інформування у вигляді друкованого слова на паперовому носії, що підкреслює унікальність газети.

Сьогоднішній ювілей припадає знову на складні часи, коли ширяться зневіра і розчарування серед українців, бо шлях до перемоги над одвічним ворогом – російським імперіалізмом, виявляється невизначено довгим. Щоби не втратити орієнтирів і не блукати манівцями чужих правд, сьогодні «Шлях Перемоги» є дороговказом до здійснення мети – збереження і розбудови Української Самостійної Соборної Держави.

Здійснюючи свою роботу в якості інформаційного майданчика, на якому можна висвітлювати позицію українських націоналістів як щодо історії українського визвольного руху, так і сучасних подій в Україні та світі, планів на майбутнє, застерігаючи від небезпек «русского міра», нині газета під гаслом «Свобода народам! Свобода людині!» також є потужним рупором правди для усіх поневолених Москвою народів.

З нагоди 70-літнього ювілею вітаємо всіх причетних до видання та поширення газети і бажаємо надалі успішної праці та творчих злетів на інформаційному та ідеологічному фронті боротьби за Українську Людину, за Українську Націю, за Українську Самостійну Соборну Державу!

Слава Україні!

Тарас Рондзістий, директор Центру Національного Відродження

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа