60 000 українських школярів вивчали іноземну впродовж літа

3I3G0193

Відучора, 17 вересня, у школах по всій Україні почалася остання сесія пришкільних мовних таборів GoCamp за участю іноземних волонтерів з усього світу. Протягом трьох тижнів діти замість звичайної шкільної «продльонки» після уроків будуть реалізовувати цікаві проекти, вчитимуться командній роботі та покращуватимуть рівень іноземної, адже працюватимуть спільно з іноземними волонтерами.

3I3G0140

Понад 280 волонтерів з 59 країн світу стали учасниками цьогорічних мовних таборів. Вчителі, митці, спортсмени та бізнесмени, студенти та пенсіонери віком від 17 до 70 років, абсолютно різні за світосприйняттям та відчуттям, але схожі за покликом серця віддали свій час, аби подарувати трошки більше можливостей українським дітям.

3I3G0121

На відміну від останніх років, іноземці прилітали в Україну впродовж всього літа і навіть вересня, аби якомога більше шкіл та дітей змогли взяти участь у проекті, поспілкуватися іноземними мовами та з користю провести час.

Вперше у проекті взяли участь волонтери з Аргентини, Бангладешу, Камбоджі, Іраку, Маврикію, Палестини, Непалу, Оману, Ємену та В’єтнаму. Україна стала центром об’єднання різноманіття культур, де за кількістю представників лідерами вже вкотре стали Велика Британія, США, Єгипет та Канада, але цього року долучилася й Франція.

Вчителі 600 шкіл зі всій Україні отримали доступ до нових методик викладання іноземних мов та пройшли тренінг, аби зміни у навчанні відбувалися не тільки протягом короткотривалих таборів, але й впродовж усього навчального року.

Іноземні волонтери працювали на Закарпатті України, де, як не дивно, саме іноземна мова об’єднала українських та угорських школярів, а також не побоялися поїхати на Схід, щоб працювати з дітьми, які живуть поблизу лінії зіткнення.

Хвиля GoCamp з кожним роком тільки зростає, об’єднуючи навколо себе все більше волонтерів не лише з інших країн, але й успішних українців, міністрів, послів, бізнесменів та громадських діячів, які діляться з дітьми власним життєвим досвідом. Також новим стало те, що школярі під час таборів вивчають не лише іноземні мови, але й основи підприємницької діяльності, мистецтво і креативність. Це стало можливим завдяки нашим партнерам компаніям Snapchat та «Київстар», спільно з якими ми розробили спеціальну методологію.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа