25 липня – Всеукраїнський мозковий штурм «Як я можу захистити Україну?»

Всеукраїнський мозковий штурм «Як я можу захистити Україну?» відбудеться у середу, 25 липня, з 12.00 до 14.00 в режимі “відео-мосту” між сімома містами України.

Мовний законопроект Партії Регіонів і спосіб його прийняття стали апофеозом свавілля “режиму внутрішньої окупації” проти природніх прав та громадської думки українського народу. Що робити за цих умов “звичайним людям”? Як захистити Україну у своєму селі та на рідній вулиці? Як зупинити це шахрайство? Як повернути в країну порядність і повагу до людей?

В засіданні на “центральній площадці” у Києві в інформаційній агенції «RegioNews» (Київ, вул. Хрещатик, 10-б, 3 поверх) візьмуть участь: брати Капранови, Олесь Доній, Олексій Кляшторний, Тарас Марусик, Сергій Пантюк, Олександр Солонтай, Катерина Чепура, Петро Шкутяк та інші.

На відео- звязку Дніпропетровськ (інформагентство «Наш Район»), Львів (Львівський прес-клуб реформ), Одеса (інформаційне агентство «Одеса-медіа»), Сімферополь – (Інформаційний прес-центр – ІРС), Суми (прес-центр «Regionews Суми»), та Харків (інформагентство «STATUS QUO»).

Українська Інформаційна Служба, портал «Український погляд» (https://ukrpohliad.org/) та Facebook-сторінка «Mova» (http://www.facebook.com/pages/Mova/148437411959924) вестимуть Інтернет-трансляцію дискусії.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа