10-ть років акції «Теплом зігріємо серця»

10-ть років акції «Теплом зігріємо серця» – гарна нагода підбити підсумки цієї доброчинної ініціативи, започаткованої в 2014 світовою організацією Спілки Української Молоді!
За цей час, завдяки зусиллям сумівців, було придбано і передано в Україну більш як 20 тисяч подарунків на суму понад 636 тисяч доларів США!
Молодь діаспори адресувала гостинці дітям українських військових. Кошти на ці потреби члени СУМ збирали у 12 країнах світу, де діють осередки Спілки, проводячи різноманітні доброчинні акції, а також – жертвуючи особисті заощадження.
Не став винятком і цей рік. Днями сумівці з України завершили вручення подарунків, які надійшли в часі зимових свят, маленьким адресатам акції “Теплом зігріємо серця” в Києві, Дніпрі, Львові, Тернополі, Калуші, Стрию, Краматорську, Кагарлику. Всього – 2,1 тис. пакунків з одягом, взуттям, іграшками, солодощами та книжками, загальною вартістю – понад 102 тис. доларів США.
“Ми розуміємо, що не можемо прийти з подарунком до кожного, але щиро хочемо зігріти теплом серця тих, хто потребує нашої уваги і підтримки”, – кажуть організатори акції.
Дякуємо усім, хто не втомлюється творити добро!
Дякуємо нашим захисникам!
 
Разом переможемо! Слава Україні!

Ukrainian Youth Association – CYM Global

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа