ЗВЕРНЕННЯ ОУН (б): Прийняття мовного закону – державний злочин

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає членів та прихильників ОУН, всіх українських патріотів в Україні та за її межами рішуче виступити проти антиконституційного заколоту українофобських чинників, спрямованого на позбавлення українців прав господаря на власній землі.

Цинічне антизаконне «просування» мовного законопроекту, котрим фактично нівелюється державний статус української мови може стати останньою краплею, яка переповнить чашу народного терпіння, про що неодноразово попереджала ОУН у своїх заявах і зверненнях.

Закон про мовну політику не лише демонструє свою зневагу до більшості населення України, яке послуговується українською мовою на роботі і в побуті, але й фактично суперечить статті 10 Конституції України.

Підступність, правовий нігілізм, зневага до більшості населення України з боку влади підтверджує, що вона ніколи не буде діяти за європейськими нормами, але за зонівськими «поняттями», ніколи не буде стояти на сторожі національних інтересів, але буде обслуговувати інтереси сусідньої держави

Антиукраїнський законопроект від Партії Регіонів не має нічого спільного із захистом мов національних меншин, і у разі підписання Януковичем лише призведе до суспільного протистояння, необґрунтованих колосальних видатків з держбюджету, фактичного позбавлення державної мови її статусу і остаточної втрати легітимності діючого режиму в очах мільйонів українців та світової спільноти.

Лінгвоцид – це форма геноциду.

ОУН підтримує акції протесту, котрі розпочалися в Україні та за її межами і звертається до всіх, кого це стосується з вимогою не допустити порушення конституційних прав українців, захистити рідну мову, рішуче виступити єдиним фронтом проти антиукраїнських сил, котрі, взявши на озброєння бандитські методи, стали на шлях демонтажу української цілісності та незалежності.

Захистимо мову – захистимо державу!                                                                                                                Геть антинародний режим!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа