Звернення голодувальників з нагоди дня прийняття Декларації про державний Суверенітет України

Громадська ініціатива «Український дім»

——————————————————————

Сьогодні, 16 липня, у день прийняття Декларації про державний Суверенітет України учасники акції на захист української мови, що відбувається біля Українського дому заявили про продовження безстрокового голодування.

Приводимо повний текст заяви, яку зачитала голодувальниця 26-річна Оксана Неживенко:

У цей історичний день проголошення Декларації про державний суверенітет України ми вітаємо усіх співгромадян і робимо власну заяву.

Ми щиро вдячні усім близьким, священикам усіх конфесій, представникам інтелігенції, Комітету на захист української мови, представникам політичних сил та усім людям доброї волі за їхні звернення у наш бік з проханням припинити голодування, дбаючи про наше здоров’я.

Наша позиція є остаточною, свідомою і безповоротною. Ми залишаємося тут з метою захисту української мови, свободи слова та права людини із головною вимогою – скасувати законопроект “Про державну мовну політику”.

Наша ініціатива є спрямованою на цілісне державотворення.

До нас приходять однодумці за покликом власного сумління, серця і совісті.

Тому ми залишаємося тут до перемоги.

Ми закликаємо усіх небайдужих приєднуватися до нас.

Ми запрошуємо усі громадські організації та політичні сили сідати до нас на ці сходи Українського дому на засадах відсутності символіки громадських організацій та партій з метою обстояння нашої спільної позиції.

Слава Україні!

Комітет голодувальників

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа