Наливайченко склав повноваження голови Політичної Ради партії «Наша Україна»

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко склав з себе повноваження голови Політичної Ради партії «Наша Україна» та зупинив своє членство у партії. Про це йдеться у заяві Наливайченка. Повний текст заяви:

Я складаю з себе повноваження голови Політичної Ради партії «Наша Україна» та зупиняю своє членство у партії. Дію так, тому що рішення про участь «Нашої України» у виборах у форматі об’єднаної опозиції фатально затягується.

 Самостійна участь чи утворення партією сепаратних альянсів на виборах суперечать моїй політичній позиції, яку я відстоюю з першого дня перебування в лавах «Нашої України». Такий підхід йде в розріз з процесом об’єднання опозиції, зраджує багатолітні надії українців, послаблює демократичний рух та неминуче призведе до поразки на виборах.

 Я продовжую активно працювати в команді єдиної опозиції.

Переконаний, що лише об’єднання усіх українських сил зможе подолати режим корупціонерів та українофобів і принести якісні зміни у житті людей. Треба об’єднати не лише опозиційні партії, а й усіх українців для здобуття народних прав і свобод. Для цього Комітет опору диктатурі має перерости в об’єднаний загальнонаціональний демократичний рух та стати в авангарді боротьби за нову справедливу Україну.

 Для втілення такої ідеї я докладу максимум зусиль.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа