МЕМОРАНДУМ політичних та громадських організацій Альянсу Балто-Чорноморських Націй (АБЧН)

Ми, представники політичних та громадських організацій шести держав географічного центру Європи ( України, Білорусі, Литви, Латвії, Естонії та Грузії), обговоривши сучасну політичну ситуацію, яка складається в Європі і навколо наших країн, заявляємо про створення Альянсу Балто-Чорноморських Націй (АБЧН). Сьогоднішні драматичні події зумовлені ростом реваншистських настроїв у керівництві Російської Федерації, і поступливою політикою Заходу щодо країн, які звільнилися з «тюрми народів» – СССР. Млява реакція на анексію Криму і вторгнення Путіна на територію Донецької і Луганської областей свідчить зокрема про вже досить тривалий період економіко-політичних впливів «Руского мира» на інформаційні потоки та міжнародну політику Заходу.

Єдина можливість для національних держав, які відновили державність із розпадом СССР, зберегти сьогодні власну свободу є об’єднання зусиль для захисту від агресивної імперської Росії. Патріотичні сили країн Балто-Чорноморського регіону наголошують необхідність динамічної співпраці у міжнародній політиці, геополітичних стратегіях, формуванні спільних збройних формувань, інноваційних технологіях в різних галузях культури, освіти, торгово-економічних відносин, створенні міжнародного механізму протидії російській інформаційній агресії.

Політичні та громадські організації, що підписали цей Меморандум, домовилися cтворити постійно-діючий представницький консультативний орган з очільників організацій-підписантів Меморандуму, проводити регулярні міжпартійні консультації, наради з найважливіших питань регіональної безпеки в Європі та міждержавного співробітництва і залишити відчиненими двері Альянсу для політичних та громадських організацій скандинавських, балканських, кавказьких та інших народів щодо приєднання та вступу.

Ми вимагаємо беззастережного звільнення усіх територій держав, окупованих Російською Федерацією, а саме: Абхазії, Цхенвальського регіону, Придністров’я, Криму та частини Донецької і Луганської областей України.

Альянс Балто-Чорноморських Націй декларує принципи захисту прав людини, територіальної цілісності наших держав, незалежності і свободи наших народів, ми керуємося виключно принципами верховенства міжнародного права. Наше співробітництво ґрунтується на засадах Европейського Союзу та НАТО.

Звертаємось до усіх соратників, однодумців, до представників усіх відповідальних громадських сил в Україні, Білорусі, Литві, Латвії, Естонії, Грузії та інших країн із закликом об’єднатися в один антиімперський фронт, організаційним центром якого має стати Альянс Балто-Чорноморських Націй (АБЧН).

21.11.2014

Політичні партії:

Від Конгресу Українських Націоналістів (Україна) Степан Брацюнь

Від Білоруської Партії Свободи (Білорусь) Сергій Висоцький

Від політичного обєднання «Європейські демократи Грузії» (Грузія) Паата Давітая

Від Народного Руху України (Україна) Василь Куйбіда

Від УНСО Ігор Мазур

Від Республіканської Християнської партії (Україна) Микола Поровський

Від Української Республіканської Партії (Україна) Сергій Джердж

Від Партії Зелених (Україна) Віталій Кононов

Від Литовського Національного Союзу (Литва) Юліус Панка

Від національного обєднання «Все для Латвії – Свободі і Вітчизні » (Латвія)

(остаточно відомо буде 3.12.2014 )

Від Національної Консервативної партії (Естонія) Рубен Каалеп

Громадські організації:

Від грузинської діаспори України Тамара Шавладзе

Від Всеукраїнської Ліги Українських Жінок (Україна) Марія Петрова

Від Молодіжного Націоналістичного Конгресу(Україна) Сергій Кузан

Від Центру Білорусько-Українського співробітництва «Пагоня» (Україна)

Антон Глушко

Від Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка (Україна)

Павло Мовчан

Від Спілки офіцерів України (Україна) Євген Лупаков

Від громадської організації «Тризуб» імені Степана Бандери (Україна)

Віктор Сердулець

Від Всеукраїнської громадської організації «Чесне слово» (Україна)

Володимир Омельчук

Голова Ради Громадських Ініціатив Вадим Кодачигов

Начальник штабу ГО «Антикорупційний комітет Майдану» Антон Черниш

Голова Центру Розвитку Суспільства Ігор Харченко

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа