День Героїв – національне свято

konovalec1920

23 травня минає 85 років з дня загибелі засновника і першого провідника Організації Українських Націоналістів полковника Євгена Коновальця. Присвятивши усе своє свідоме життя ідеалам боротьби за самостійну Україну, він поліг від руки московського агента в умовах тогочасної гібридної війни проти споконвічного північного ворога. Смерть полковника Коновальця не спинила боротьби української нації під проводом ОУН, а дата його загибелі стала днем вшанування полеглих Героїв.

23 травня, уже понад вісімдесят років, український світ відзначає День Героїв. Героїв минулого і Героїв сучасності. Особливого значення це свято набуло з початком широкомасштабного вторгнення російського агресора в Україну. Під Бахмутом і Соледаром, під Куп’янськом і Гуляй Полем, на Азовсталі, а перед тим на Донецькому летовищі, новітні Герої виборюють право на державність і незалежність. У вогні перетоплюється залізо на сталь, у вогні війни перетворюється народ на націю переможців!

У 2023 році Організація Українських Націоналістів (бандерівців) виступила з ініціативою щодо встановлення Дня Героїв на офіційному державному рівні. Про підтримку цієї пропозиції заявило чимало суспільних лідерів думок: військових, волонтерів, митців, журналістів, політиків та громадських діячів як в Україні, так і в діаспорі. Також про підтримку встановлення Дня Героїв як державного свята заявили народні депутати України, керівники та депутати Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської обласних рад. Тепер слово за Президентом України, на якого покладені повноваження щодо встановлення пам’ятних та святкових днів.

Але найважливішим є те, що тепер слово за українським народом, який зобов’язаний гідно вшановувати своїх Героїв різних епох. Звертаємось до усіх українців: вояків та офіцерів Збройних Сил України, представників влади та органів місцевого самоврядування, громадських діячів та політичних лідерів, волонтерів, журналістів, митців та усіх активних громадян щодо належного відзначення Дня Героїв справжнього національного свята, яке об’єднує українців всього світу. Будьмо достойними спадкоємцями слави наших великих предків і вдячними сучасниками Героїв сьогодення!

Слава Україні! Героям Слава!

Олег Медуниця, Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа