Який шоколад вибрати для шоколадного фонтану

Шоколадні фонтани зачаровують, як вогонь у каміні: теплі ароматні хвилі м’яко переливаються з ярусу на ярус, аромат та смак дарують насолоду. Спробувавши раз, ви назавжди запам’ятаєте незабутній смак ласощів.
friars

Який продукт підійде

Існує кілька видів шоколаду, які можна використовувати у шоколадних фонтанах:

  1. Спеціальний шоколад для фонтанів. Від звичайного його відрізняють нижча температура плавлення, оптимальний рівень в’язкості, блиск. Такі властивості шоколад набуває завдяки підвищеному вмісту какао-олії.
  2. Шоколад у плитках. Підійде твердий або пористий продукт без наповнювачів. Багато хто з кондитерів вирішує замовити шоколадку Roshen на сайті МАУДАУ. Для використання у фонтані продукт необхідно розбавляти какао-олією або олією без запаху. Кількість масла, що додається, залежить від кількості шоколаду — 10% від його ваги.
  3. Шоколад у каллетах (кондитерський), розбавлений какао-олією або олією без запаху. Якщо ви плануєте використовувати шоколад не тільки в шоколадному фонтані, але й, наприклад, для приготування десертів, то можете купити продукт, фасований по 1–2,5 кг.
  4. Шоколадна маса для фонтанів. Все частіше в магазинах можна зустріти спеціальну шоколадну масу для фонтанів, яка, як написано, не потребує розведення олією. Рекомендуємо звертати увагу на склад продукту.

Для гарантованого результату рекомендовано використовувати спеціальний шоколад для фонтанів. Однак який би продукт ви не вибрали, його необхідно правильно підготувати та придбати у перевіреному місці — наприклад, на сайті maudau.com.ua.

Про що варто пам’ятати

Використання надмірно рідкого або густого продукту, а також продуктів, відмінних від натурального шоколаду, може призвести до поломки фонтану. Такі випадки зазвичай не покриваються гарантією.
Соуси, шоколадна глазур, маса для фонтану, топінги, шоколадні покриття та інші замінники можуть вивести конструкцію з ладу:

  1. Компоненти, що входять до складу, здатні просочуватися крізь ущільнення фонтана в моторний відсік, викликаючи поломку приладу.
  2. Надмірно густі продукти створюють підвищене навантаження на двигун, що може призвести до поломки.
  3. Трапляються сорти шоколаду (зазвичай недорогі) з позначенням «для шоколадного фонтану», які на практиці можуть містити недостатню кількість масла какао. Внаслідок використання густого шоколаду шнек фонтану обертатиметься важко. У результаті шоколад стікатиме згустками, при цьому можлива поява запаху гару.

Вибирайте перевірений продукт для шоколадного фонтану та насолоджуйтесь бездоганністю його смаку та аромату.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа