Які корисні функції мають сучасні пральні машини

Функціональність сучасних пральних машин залежить тільки від фантазії виробника. У них є режими для прання білих і кольорових речей, синтетики, спортивного й дитячого одягу, пуховиків, взуття тощо. Для користувачів давно перестали бути чимось дивним такі функції, як контроль протікань, блокування від дітей, самодіагностика, відкладений старт.
На цьому можливості приладів не закінчуються. Виробники продовжують доповнювати свою продукцію новими кнопками, а отже й новими можливостями, адаптуючи техніку під потреби сучасного споживача.
Пропонуємо розглянути кілька функцій машин-автоматів, про які й досі знають не всі, але вони дійсно спрощують процес прання білизни.

Інтелектуальне прання

З такою функцією вам не доведеться налаштовувати потрібний режим прання вручну. Техніка все зробить за вас:

  1. система AI DD у пралках LG включає датчики, які визначають м’якість одягу, вагу;
  2. AI Control у приладах Samsung запам’ятовує встановлені раніше режими й налаштовує до них швидкий доступ.

 

Віддалене керування

Випрати білизну сьогодні можна навіть перебуваючи на роботі. Звісно, заповнити барабан доведеться власними силами. А от запустити процес можна на відстані від дому. Потрібно лише, щоби прилад мав вбудований Wi-Fi модуль.
Через скачану на смартфон програму можна включити пральну машину, вибрати потрібний режим, температуру, віджим. Після завершення процесу прийде відповідне сповіщення. У дорожчих пристроях передбачене керування голосом, контроль витрат води, прального засобу, споживання енергії. Врахуйте це, якщо збираєтеся купити пральну машину у Львові.

Дозування миючого засобу

Функція адаптована під рідкий порошок, гель, кондиціонер для прання. Після оцінки системою ваги, типу тканин прилад автоматично відбирає потрібний об’єм миючої рідини.

Прання парою

Функція не нова, адже з’явилася вперше ще у 2018 р. На сьогодні вона є навіть у техніці середнього цінового сегменту. Бренд Samsung позначає її як Steam, LG — True Steam, Electrolux і Miele — SteamCare.
Пара не тільки дезінфікує речі, вбиває бактерії. Вона добре справляється з:

  1. усуненням неприємних запахів;
  2. видаленням залишків порошку з тканин;
  3. розгладжуванням речей.

 

Струменеве полоскання

Під час такого полоскання вода потрапляє в барабан під сильним тиском через спеціальні форсунки. Рівномірно покриваючи одяг, рідина добре видаляє піну. Для покращення ефекту додається обертання барабана. Функція є в техніці Bosch, Beko, LG, Miele, Samsung. Окрім засобів для прання, струменеве полоскання допомагає видалити й набридливі плями.
Серед інших функцій пральних машин, на які варто звертати увагу, також виведення плям, дозавантаження білизни, сушка. Вибрати й замовити з доставкою функціональний прилад можна на Алло.юа у Львові. З такою технікою процес прання перестає бути рутинним.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа