Які дитячі автокрісла популярні в Україні: 3 топові моделі

Дитяче автокрісло — запорука комфорту та безпеки дитини під час подорожі на машині. Щоб обрати ідеальну модель, варто враховувати декілька факторів: вік і вагу малюка, спосіб кріплення в автівці, тип фіксації тощо. Пропонуємо ознайомитися з цікавими моделями, які обирають українські автовласники.

El Camino Evolution 360 ME1045

Універсальне автокрісло бренду El Camino призначене для дітей від народження до 3 років, тому здатне витримати малюка вагою до 36 кг. Спеціальна база з висувними кріпленнями Isofix допомагає виробу обертатися навколо вісі. Якірний ремінь Top Tether створює додаткову точку фіксації. З додаткових переваг — зручні п’ятиточкові ремені з м’якими накладками, регульована висота розміщення підголівника і нахилу спинки, практичні натуральні матеріали (льон та екошкіра).

Для порівняння вартості дитячих автокрісел перейдіть за посиланням https://ek.ua/ua/: згідно з даними порталу, вартість El Camino Evolution 360 ME1045 складає від 4 284 до 8 037 грн.

Britax Romer KidFix III M

Третє покоління моделей лінійки KidFix оснащене подовженим сидінням і додатковим бічним захистом, що зменшує силу удару в ділянці попереку та живота до 35%. Спинка виробу V-подібної форми автоматично адаптується під кут нахилу автомобільного сидіння. Підголівник крісла зручно регулюється за зростом дитини. Надійна фіксація забезпечується шляхом використання скоб системи Isofix і штатного ременя безпеки.

Ціна в інтернеті — від 8 721 до 10 947 грн.

RECARO Monza Nova IS

Зручне і комфортне автокрісло Monza Nova IS адаптоване для перевезення дітей віком від 8 місяців до 14 років. Надійність та безпека виробу неодноразово підтверджувалася високими оцінками краш-тестів ADAC. Сучасна система Isofix спрощує процес встановлення, закріплення і зняття виробу з автомобільного сидіння. З основних переваг моделі — вбудована аудіосистема з можливістю під’єднання МР3-плеєра, знімний столик-бампер з додатковим захистом, каркас з міцного пластику, регульований підголівник (11 позицій).

Вартість в інтернет-магазинах України — від 5 750 до 7 128 грн.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа