Як здобути середню освіту в умовах воєнного часу?

osvita-atschool

Війна внесла свої корективи до навчального процесу. Стосується це як різноманітних курсів з опанування «професій майбутнього» https://www.atschool.com.ua/kursy/, так і безпосередньо середньої освіти. Проте держава і МОН зробили все, аби освітня система, а разом із нею і її учасники, якнайшвидше адаптувалися до нових умов. Як відтепер виглядає навчальний процес і наскільки він є ефективним, ми сьогодні й будемо розглядати.

Як безпечно продовжити навчання в умовах воєнного стану

Для забезпечення безпечного процесу навчання, держава створила ще більше умов для того, щоб вчитись дистанційно. Тобто тепер учні мають змогу знаходитись у безпечному місці якнайдалі від зони бойових дій. До того ж всі вчителі проінструктовані, як поводитись у різних ситуаціях, пов’язаних з небезпекою для життя дитини, зокрема, під час сигналу повітряної тривоги. Слід мати на увазі, що навчання не продовжується під час сирен, а всі діти повинні покинути урок та переміститись у безпечне місце.

Щодо учнів, які через воєнний стан знаходяться за кордоном або на тимчасово окупованих територіях і можуть мати нестабільний зв’язок, то МОН рекомендує школам використовувати інструменти асинхронного навчання, що і є основою форми освіти в Атмосферній Школі. Таким чином, учні завжди зможуть повернутися пізніше до частини уроку, яка в них не відображалась через технічні причини, або ж повністю ознайомитись із заняттям. 

Чи може дистанційна освіта замінити очне навчання в школі?

Дистанційне навчання має достатньо переваг над освітою у стаціонарному шкільному закладі. Серед її очевидних плюсів слід виділити:

  • збереження часу дитини, а також її фізичних сил;
  • надання змоги користуватись великою кількістю інтерактивних матеріалів, що підвищує рівень засвоєння інформації учнем та розвиває його творчі й пошукові здібності;
  • зниження психічного та психологічного навантаження на дитину, що особливо важливо для осіб з флегматичним характером;
  • залучення до навчального процесу батьків, що утворює міцну комунікацію між ними, учнем та вчителем.

Рекомендуємо звернути увагу на Атмосферну Школу та пакети наших курсів, такі як «Екстерн», «Слухач», «З Україною в серці» тощо. Замовивши їх, ви матимете можливість використання сучасного та технологічного інструментарію нашої освітньої платформи, що зробить навчання приємним, зручним та ефективним. 

Чи можна отримати документи про загальну середню освіту,

здобуту в режимі дистанційного навчання?

Деякі батьки вважають, що по закінченню дистанційного навчання дитина отримає якийсь не такий документ про здобуття загальної середньої освіти. Звичайно це не так. Навчаючись в Атмосферній Школі, ви можете розраховувати на офіційне свідоцтво про освіту державного зразка, яке має повну юридичну силу. 

Якщо ви все ще вагаєтесь щодо того, чи слід переводити свою дитину вчитись на дистанційне навчання, то скоріше задавайте питання, які вас турбують на сайті www.atschool.com.ua. І чекаємо на урок! 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа