Як відрізнити оригінальний Elf Bar від підробки

Наповнення ринку електронними сигаретами, що відрізняються простотою використання, набагато меншою небезпекою для здоров’я та можливістю отримати незрівнянно більше задоволення від ширяння, ніж від куріння виробів з тютюну, призвело до масового переходу курців до табору вейперів. Особливою популярністю користується продукція бренду Ельф Бар. В асортименті цього виробника є одноразки Elf Bar 1500 на 1,5 тисяч затяжок. Є також моделі на 2, 3, 4, 5 та 7 тисяч тяг.

Затребуваність одноразових сигарет та Pod-систем Elf Bar, як це буває і з будь-якими іншими продуктами, активізувала діяльність нечистих на руку ділків, які бажають заробити нечесні гроші на виготовлення підробок пристроїв. Потрапивши до рук недосвідченого вейпера, підроблені вироби низької якості можуть не тільки розчарувати його, а й завдати великої шкоди здоров’ю. Щоб не стати жертвою шахраїв, слід мати певну інформацію, яка допомагає відрізнити оригінал від репліки або підробки.

Акцизна марка

Одним із головних критеріїв, що вказують на те, що ви маєте справу з підробкою, є відсутність акцизної марки. Згідно з українським законодавством, усі електронки, як і рідини для них, обкладаються непрямим податком – акцизом. Підтвердженням того, що податок за підакцизний товар було сплачено, є наклеєна на нього акцизна марка.

Відмінності оригіналу Elf Bar від репліки

Крім чистої підробки, зустрічається також її різновид – репліка. Таку назву має популярна в минулому, але дещо перероблена модель виробу бренду, що користується затребуваністю. Відрізнити оригінальну електронку від репліки можна за кількома параметрами.

Якість друку

Підтвердженням того, що перед вами підроблений виріб є піксельний зовнішній вигляд градієнта, а також відмінність його дизайну від того, як він зображений на упаковці. Підтвердженням, що пристрій є підробкою, є те, що хоча його дизайн і збігається з офіційним, але виглядає якось «каламутно». Але оскільки є такі «умільці», які роблять дуже якісні печатки упаковки, треба звертати увагу і на інші критерії.

Розміри наклейки та якість її нанесення

Якщо перед вами оригінальні одноразові електронні сигарети ELF BAR 1500 або пристрої цього бренду будь-яких інших моделей, наклейка на них має бути на всю робочу поверхню. Вона не повинна мати вад, бути високої якості. Напис “Elf Bar” наноситься виробником поверх малюнка. Якщо вам пропонують електронку в приклеєному звичайним канцелярським клеєм папері або з написом, зробленим на окремих зонах, – це, поза всяким сумнівом, підробка.

Стики наклейки

На оригінал одноразок Ельф Бар наклейки наносяться автоматично. Тому їх стики рівні, що не мають бульбашок та інших вад. Найчастіше на «підпільних виробництвах» поклейка здійснюється вручну. І це не можна не помітити, якщо звернути на це увагу.

Сканування штрихкоду

Якщо продукт оригінальний, при скануванні його штрих коду інформація, що видається, про товар коректна. У випадку з підробкою штрих код може показати інформацію про інші види товарів, що не мають відношення до одноразок.

Захисний код

На упаковці кожного виробу Ельф Бар має свій унікальний захисний код. Якщо при його перевірці на офіційному сайті компанії виявиться, що його вже перевіряли, то це напевно означає, що це клон.

Фабричне маркування

На оригіналі завжди є фабричне маркування із зазначенням наступної інформації:

  • дата виробництва;
  • номер партії;
  • дата, до якої можливе використання електронної сигарети.

Якщо таких відомостей немає, значить, ви точно маєте справу з шахраями.

Захисна голографічна смуга

Якщо є можливість, слід перевірити одноразове пристрій під ліхтариком чи лампою з ультрафіолетовим освітленням. Такий захід допоможе побачити на цигарці спеціальну захисну смугу. Товар, що займається виготовленням підробок компанії, такої голографічної смуги зазвичай не має.

Якість наклейки захисного коду

Зазвичай захисний код є й оригінальних, і підроблених товарах. Але різниця в тому, що справжній виробник його завдає на банківський папір (він схожий на грошові купюри), а фальсифікатор — на звичайний.

Якщо ви хочете мати гарантію, що вам пропонується оригінальна продукція бренду Elf Bar замовляйте її в інтернет-магазині Cloud-smoke.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа