Як правильно доглядати за велосипедним ланцюгом Shimano?

Одним із лідерів з виробництва ланцюгів для велосипедів є Shimano. Компанія пропонує різні серії ланцюгів під відповідні типи велобайків, залежно від стилів катання можна зробити правильний вибір. І дуже важливо знати, як правильно доглядати за ланцюгом, щоб забезпечити оптимальну продуктивність та тривалий термін служби. В інтернет-магазині Веліки ви зможете вибрати та придбати різноманітні товари для активного відпочинку та спорту. Тут є велосипеди і велозапчастини. Все зручно розміщено – у відповідних розділах ви без зайвого часу зможете знайти все, що потрібно, щоб замовити з швидкою і безпечною доставкою.

Секрети правильного догляду за ланцюгом

Як почистити ланцюг Shimano Deore

Відповівши на кілька значущих питань, вдасться зрозуміти, як забезпечити правильний догляд за ланцюгом Shimano:

 1. Як змастити ланцюг Shimano 7 швидкостей? Для цього слід використовувати спеціальну олію для зменшення зносу та тертя.
 2. Як почистити ланцюг Shimano Deore? Для видалення бруду та пилу з ланцюга найкраще використовувати щітку або серветку – регулярно слід очищати ланцюг, просочивши щітку м’яким очисником ланцюга.
 3. Яке мастило використовувати для ланцюга Shimano XT? Слід використовувати спеціальну олію, при цьому важливо, щоб її не було надто багато. В іншому випадку утворюється бруд і пил на ланцюзі, збільшиться зношування.

В інтернет-магазині Veliki ви зможете придбати із зручною доставкою товари бренду Shimano із гарантією якості, вивчивши асортимент у вільний час на сайті.

Як часто потрібно чистити ланцюг Shimano? Це слід робити регулярно після кожної поїздки.

Важливі складові правильного догляду

Яке мастило використовувати для ланцюга Shimano XT

Корисні поради для догляду за ланцюгом допоможуть вам продовжити термін експлуатації ланцюга, а також забезпечити його продуктивність протягом тривалого терміну служби:

 1. Слід регулярно перевіряти натяг ланцюга – після кожного обслуговування велобайка, а також після заміни ланцюга. Через неправильне натягнення висока ймовірність зносу ланцюга. Те саме стосується й інших деталей велосипеда.
 2. Важливо своєчасно змінювати ланцюг Shimano через те, що термін служби не обмежений. При необхідності слід замінювати ланцюг – оптимально через кожну пару – трійку тисяч кілометрів пробігу.
 3. Важливо регулярне обслуговування ланцюга та його заміна у разі потреби.

Основні ознаки зношування

Залежно від інтенсивності використання термін служби ланцюга може відрізнятися. Це залежить і від того, наскільки правильний догляд та грамотні умови експлуатації.

Як правильно надягти ланцюг на велосипед Shimano

Про те, що час змінювати ланцюг, свідчать такі симптоми:

 1. Зношені ланки – якщо вони виглядають як зубці пили, то, мабуть, настав час замінити ланцюг.
 2. Зношені штирі – якщо вони вигнуті, це свідчить про необхідність заміни ланцюга.
 3. Ланцюг розтягнутий – якщо губиться його оригінальний розмір, виникають проблеми при перемиканні передач, спостерігається збільшене зношування зірочок і касети.

Також про необхідність заміни може свідчити нерівномірно зношений ланцюг. Регулярно проводячи ретельну перевірку стану ланцюга, після кожної поїздки, ви зможете своєчасно помітити неполадки та замінити ланцюг.

Велосипеди БМХ представлені у широкому асортименті на сайті інтернет-магазину Veliki. Тут ви зможете підібрати найкращу модель та замовити велозапчастини у разі потреби. Доставка буде швидкою та зручною.

Ланцюг і велосипед – правила надягання та зняття

Як правильно надягти ланцюг на велосипед Shimano? Тут варто виділити кілька важливих моментів:

 1. Слід перевернути велосипед вгору колесами та послабити гвинтики або ексцентрики кріплення задньої шини.
 2. Далі налаштовується точне значення провисання ланцюжка. Для цього запаска пересувається відповідно до косих пазів – дропаутів.
 3. Задня шина кріпиться у стані, коли її лінія паралельна валу каретки.

Як зняти ланцюг з велосипеда Shimano? Для цього:

 • слід вибрати ланку, яку потрібно роз’єднати і розмістити вичавку, щоб пін ланки був перед віссю;
 • необхідно закручувати ручку вичавки, поступово видавлюючи пін;
 • залишається розімкнути і зняти ланцюг.

Що робити, якщо ланцюг Shimano проскакує? На це та інші питання вам компетентно нададуть відповідь консультанти інтернет-магазину Veliki. Ви можете зателефонувати у зручний час, щоб вам роз’яснили все важливе питання та допомогли зробити правильний вибір.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа