Як купувати речі на «Амазон» із доставкою в Україну

Amazon – один із найбільших та найвідоміших онлайн-гіпермаркетів у світі. Він популярний завдяки своїй мультибрендовості, адже тут можна придбати різноманітні товари як від знаменитих, так і менш відомих виробників. Основний магазин працює в США, є також філії у Великобританії, Японії, Німеччині та інших країнах.

Доставка з Амазон до України напряму не здійснюється, проте це обмеження легко обійти за допомогою посередника. Форвардингова компанія EasyXpress займається відправленням посилок до нашої країни літаками або морським транспортом. Безкоштовно надає кожному зареєстрованому користувачеві американську поштову адресу.

1

Які товари вигідно купувати на «Амазон»

Цей онлайн-гіпермаркет дає можливість придбати майже все, що потрібно для роботи, розваг, прослухування музики, створення власного стилю, спорту. Та варто враховувати, що продавців на сайті тисячі, причому кожен встановлює власну ціну або проводить розпродажі. Тому попередньо краще порівняти пропозиції від різних компаній або відвідати спеціальні розділи, де публікують варіанти за знижкою.

Американський сайт «Амазон» цікавий тим, що там першими з’являються новинки відомих брендів. Крім того, у компанії є власна, досить якісна й відома техніка, яку вона продає за доступними цінами. Найчастіше на цьому онлайн-майданчику купують товари, які в Україні дуже дорогі через підвищення попиту. Наприклад, павербанки, акумулятори, брендова техніка, одяг, взуття, туристичне екіпірування.

2

Як замовити на EasyXpress

Щоб зробити покупку з доставкою до України, потрібно:

  • вказати американську адресу з особистого кабінету під час замовлення;
  • зареєструвати номер посилки від продавця;
  • дочекатися трекінгового коду від EasyXpress.

На складі форвардингової компанії товар перепакують, щоб зменшити його вагу й прибрати зайву рекламу. Це дозволить максимально зекономити на послугах доставки. Чекати довго не доведеться – до місця призначення посилка прибуває за 4–9 днів.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа