Встановлення відеоспостереження для будинку

Якщо ви — щасливий власник приватного будинку і дбаєте про збереження свого майна, вам варто потурбуватися про охорону будівлі та прилеглої території. Це можна зробити двома способами: скористатися послугами особистої охорони (дорого) або встановити сучасне відеоспостереження (доступно кожному). В Україні якісну систему відеоспостереження можна придбати у Control Master. Працівники компанії не лише запропонують вам широкий вибір відеокамер під ваші потреби, а й встановлять їх та навчать вас самостійно ними користуватися. З сучасним відеоспостереженням ваш дім та майно буде під наглядом цілодобово!

відеонагляд для дому

Які задачі вирішує відеонагляд

Основна функція, яку виконують системи відеоспостереження в приватному будинку, — це нагляд за майном. При цілодобовому контролі у вас завжди буде можливість швидко викликати поліцію, якщо на території будуть відбуватися якісь протиправні дії. Запис відео з камер при зверненні до правоохоронних органів стане доказом порушення і допоможе вирішити справу на вашу користь. 

Але крадіжки це не єдина проблема, яка може очікувати власників будинку. Завдяки камерам, що передають відео прямо на ваш смартфон, ви зможете оперативно відреагувати, якщо в будівлі чи на подвір’ї станеться пожежа. Або ж ваші домашні тварини потраплять в халепу і їм потрібна буде допомога. 

Також відеокамери потрібні, якщо ви часто залишаєте дітей вдома самих. Або ж у вас є старенькі родичі, які потребують нагляду, а ви не можете весь час знаходитися поруч. Сучасне відеоспостереження дозволить контролювати будь-яку з цим ситуацій і вчасно реагувати при потребі. 

Види обладнання для відеонагляду та його особливості

Обладнання для спостереження за будинком і прилеглою територією можна розділити на види за кількома критеріями.

По типу підключення: 

  • Дротове — зв’язок між усіма елементами системи відбувається за допомогою кабельної мережі. 
  • Бездротове — зв’язок між усіма елементами системи встановлюється за допомогою Wi-Fi.

По способу передачі сигналу:

  • Аналогове — класичний варіант за доступною ціною; потребує прокладання кабельної мережі.
  • Цифрове — сюди відносяться IP-камери, що вирізняються легким монтажем та високою якістю зображення на досить великих відстанях.
  • Гібридне — поєднує в собі кілька способів передачі сигналу.

Також відеокамери відрізняються між собою по типу конструкції:

  • Корпусні — найчастіше встановлюються зовні будівлі для контролю входу і прилеглої території.
  • Купольні — більше підходять для спостереження всередині приміщення.  

Як бачите, асортимент обладнання досить широкий. Це дозволяє вирішувати великий спектр завдань і підлаштовуватися під різні бюджети.

відеоспостереження для дому

Яка система відеоспостереження найкраще підійде для вашого будинку

Вибір системи відеонагляду залежить від мети, з якою вона встановлюється. Важливими є наступні питання: 

  1. Ви хочете спостерігати тільки за центральним входом чи й за всією прилеглою територією? 
  2. Вам важливий нагляд тільки зовні чи й всередині приміщення? 
  3. Ви хочете переглядати відео в записі чи в реальному часі (онлайн)? 

Відповіді на всі ці питання впливають на вибір відеоспостереження для вашого дому. Також необхідно врахувати ряд технічних параметрів, притаманних конкретному будинку та прилеглій до нього території — все це впливатиме на кількість та вид обладнання. 

Рекомендуємо одразу звертатися для фахівців, які вже мають досвід в підборі, установці та обслуговуванні систем відеонагляду. Вони допоможуть вам вибрати оптимальний для вашого дому варіант без зайвих сумнівів і витрат. Подбайте про безпеку вашого житла вже зараз і насолоджуйтеся створеним комфортом.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа