Використання волокнистих дисків у сучасних будівельних проєктах

Будівництво — це складна галузь людської діяльності, яка розвивається з нестримною швидкістю. Власне процес зведення нової будівлі чи відновлення старої містить у собі безліч окремих підзавдань. І, щоб впоратися з ними якнайкраще, доводиться знаходити все нові й нові методи їх вирішення. Так, у царині обробки поверхонь один із цих методів — використання волокнистих дисків 3М.

У чому ж полягають особливі переваги саме цих абразивних кругів? Що вирізняє їх серед інших? 

По-перше, основа фібрових кругів складається з вулканізованих целюлозних волокон, що надає їй додаткової еластичності. Ця гнучкість дозволяє більш щільно притиснути диск до поверхні, що обробляється, навіть якщо вона має складну та нестандартну форму. Водночас така основа демонструє підвищену стійкість до розриву та розшарування.

По-друге, гостре прецизійне керамічне зерно, яким вкритий волокнистий диск 3М, ефективно ріже різні поверхні та здатне самозагострюватися, стираючись безпосередньо під час робочого процесу. Завдяки цьому абразивний круг зношується більш рівномірно та слугує довше. 

Також не варто забувати про систему кріплення 3М Roloc. Вона дозволяє безпечно та  швидко замінювати диски, відповідно до потреб поточного процесу, сприяючі загальній продуктивності праці.

Фіброві круги підходять для обробки дерев’яних, металевих та пластикових поверхонь. Враховуючи кількість металевих деталей у сучасних будівлях саме ця функція обумовлює затребуваність абразивних кругів такого типу у галузі.

Так, волокнисті диски можуть використовуватися для видалення іржі та задирок з металевих елементів, а також фінальної обробки цих самих елементів: їхнього шліфування та полірування.

Вже згадувана гнучкість основи фібрового диску 3М відкриває широкий простір для доведення до ладу нестандартних архітектурних рішень, дозволяючи проводити обробку нетипових за конфігурацією поверхонь під різними кутами нахилу.

Якщо йдеться не про будування «з нуля», а реставрацію чи реконструкцію, то абразивні диски можна застосувати для зняття шарів старої фарби чи іншого покриття з поверхонь будівлі, без створення додаткових пошкоджень.

Яке б використання для волокнистих кругів 3М ви врешті не знайшли, важливо розуміти як підібрати відповідну до нього модель диску.

Звертати увагу слід в першу чергу на дві речі: зернистість диску та його діаметр. Від розміру зерна на фібровому крузі залежить делікатність обробки (чим більше зерно — тим вона грубіша), а ось діаметр слід добирати відповідно до діаметру оправки, яка буде фіксувати диск — ні в якому разі він не має бути більшим.

За адресою: https://inta.pro/ua/fibrovye-krugi на вас чекає широкий асортимент волокнистих дисків виробництва компанії 3М та оправок для них. Сподіваємося, серед них ви знайдете те, що допоможе втілити ваші проекти у життя. Якщо ж щодо вибору виникнуть додаткові питання — ви можете звернутися з ними до наших спеціалістів, усі контакти вказані на сайті.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа