Військовий тепловізор — як обрати, скільки коштує?

teplovizori

На жаль, сьогодні питання про те, як обрати тепловізор для війни стоїть особливо гостро через ситуацію, що склалася. Вибір тепловізора пов’язаний з низкою параметрів, які впливають на його функціональні можливості, в яких складно розібратися звичайній людині. Особливо важливо правильно вибрати, якщо це стосується пристрою для воєнних цілей. Розглянемо докладно питання, як вибрати військовий тепловізор і скільки він коштує.

Критерії вибору тепловізора для військових

Вибір тепловізора для військових цілей потребує особливо ретельного підходу. Розглянемо 6 основні критерії, на які ви повинні звертати увагу при виборі.

 • Роздільна здатність та чутливість матриці. Потрібно враховувати, що чим більша роздільна здатність, тим краще деталізація зображення. У разі бойових дій це критично важливо. А завдяки високій чутливості є можливість побачити навіть незначні зміни в температурі. У тандемі це сприяє з того що інформативність термограми підвищується в рази.
 • Дальність. Важливо подбати про те, щоб куплений тепловізор міг «бачити» на далекі відстані, щоб ворог не міг бути не поміченим. На це впливають такі параметри як роздільна здатність, розмір об’єктива та рівень чутливості датчика. Особливо це актуально для розвідників, яким треба бачити ворога здалеку.
 • Міцність. Використовувати тепловизор буде в польових умовах, а це означає, що виготовлений тепловізор повинен бути з матеріалів підвищеної міцності. Має бути високий захист від пилу, вологи, вібрації та ударів.
 • Ергономіка. Пристрій має бути не тільки функціональним, а й максимально зручним. Вони мають бути зручними та легкими, щоб можна було користуватися без дискомфорту протягом тривалого часу. Наприклад, функція фокусування має бути зручною.
 • Автономність. Зазвичай, у бойових умовах є складнощі з електрикою, тому тривалість роботи від акумулятора – важливий параметр.
 • Функціональні можливості. Рекомендується придбати максимально функціональні пристрої, наприклад, сумісність з іншими пристроями, наявність запису відео, нічний режим тощо. Повинна бути велика кількість колірних схем та можливість проведення додаткових налаштувань індивідуально під себе.

Якщо врахувати ці параметри, ви можете вибрати відповідний тепловізор для військових цілей.

teplovizori-2

Яка вартість тепловізора для військових?

Середня вартість тепловізора для воєнних цілей становить 900 доларів. Але цей показник може змінюватись у широкому діапазоні. Ціна на тепловізор безпосередньо залежить від функціональних можливостей, а саме:

 • роздільна здатність – забезпечує детальне зображення;
 • чутливість – може вимірювати навіть незначні відхилення температури;
 • функціональність – модель із записом відео коштуватиме дорожче, ніж модель без цієї функції;
 • міцність – тепловізори з високим індексом захисту виготовлені із надміцних матеріалів, тому коштують дорожче;
 • торгова марка – від популярності бренду залежить ціна, наприклад, найдорожчими є моделі AGM американської фірми;
 • інноваційність – що більше впроваджено інновацій та нових технологій, тим вартість вища;
 • дальність роботи – це від інших параметрів, які впливають ціну.

У тандемі усі ці фактори впливають на вартість. Тепер ви знаєте про те, як вибрати тепловізор для військових та яка його вартість.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа