Як просто вибрати ДБЖ для котла або на 12 Вольт, який забезпечить стабільність функціонування?

Джерело безперебійного живлення для котла є невід’ємною частиною при створенні надійного і практичного теплопостачання.

Досить багато домовласників нехтують таким приладом, але варто враховувати, що в процесі експлуатації можуть виникнути різноманітні фактори, через які буде неможливо підключитися до стаціонарної електромережі. ДБЖ для котла, який можна купити в інтернет магазині https://voltmarket.ua/, виконує низку функцій:

  1. Відсікання високовольтних імпульсів і перешкод, які періодично виникають у стаціонарній електромережі.
  2. Вирівнювання струму та усунення стрибків, які можуть виникнути під час експлуатації пристрою.
  3. Захист від аварій, які відбуваються в мережі і тягнуть за собою відключення живлення.
  4. Підтримка працездатності опалювальної системи незалежно від наявності електрики в розетці.

Усе, що потрібно знати про безперебійні прилади

Вибір джерела безперебійного живлення для котлів

Як і будь-який прилад, джерело безперебійного живлення для котлів має свої особливості. Серед них варто відзначити:

  1. Здатність витримувати підвищені перевантаження без порушення працездатності системи.
  2. Підтримка стабілізації струму навіть якщо в електромережі присутні серйозні відхилення від норми.
  3. Здатність живити котел незалежно від електромережі. Тривалість роботи буде залежати від потужності накопичувача і його експлуатаційних характеристик.
  4. Надання стабільної роботи як від електромережі, так і від акумуляторної батареї.
  5. Хорошу стійкість до різноманітних перевантажень, оскільки має додаткові захисні системи і може самостійно відключатися в разі перегріву та короткого замикання.
  6. Мінімальний шум у процесі роботи і їхня економічність під час роботи як від акумулятора, так і від стандартної електромережі. Також деякі пристрої передбачають роботу циклами, завдяки чому подовжується час роботи від батареї.

Ці характеристики роблять ДБЖ для котла практично невід’ємною частиною системи. Експерти рекомендують обирати якісні джерела безперебійного живлення, адже саме ці прилади здатні вберегти котел від пошкоджень під час вимкнення живлення або різких стрибків напруги. Варто враховувати, що котли бувають різної потужності, тому дуже важливо вибирати ДБЖ, який повністю відповідає технічним характеристикам обладнання. Також варто враховувати, що в процесі експлуатації виникають різні нюанси, тому рекомендується обирати джерело безперебійного живлення для котла приблизно на 20-30% більше від значення опалювального приладу.

ДБЖ на 12 Вольт: особливості та переваги

Крім безперебійників на 220 Вольт для котлів також можуть використовуватися ДБЖ на 12 Вольт. Як правило, дешевше, ніж моделі на 220В.

Особливості ДБЖ на 12 Вольт

Однак важливо зазначити, що ДБЖ на 12 Вольт підходять не для всіх котлів. Рекомендується використовувати їх для систем опалення низької потужності, і електросистема якої заснована на 12 Вольтовій мережі. В іншому випадку безперебійник може не впоратися з навантаженням і швидко розрядитися.

Ці безперебійники застосовують для живлення не тільки котлів, а й інших пристроїв, як-от системи охоронної сигналізації та роутери, освітлення та інше обладнання, яке потребує стабільного 12-вольтового живлення.

Під час підбору джерела безперебійного живлення 12 В рекомендується брати до уваги ємність акумулятора і тип акумулятора. Рекомендується використовувати гелеві або AGM акумулятори, які більш стійкі до розрядів і працюють довше.

Популярні моделі ДБЖ на 12 Вольт, такі як «VoltGuard 1200VA» і «EnergySafe 1500VA», можна замовити в магазині VoltMarket, де допоможуть підібрати прилади для підтримки нормальної роботи вашого опалювального комплексу або додаткових пристроїв.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа