Vestas поставить вітротурбіни на найбільшу у світі наземну ВЕС на 1,1 ГВт у США

VestasКомпанія Vestas отримала замовлення на поставку обладнання на найбільший проєкт наземної ВЕС потужністю 1089 МВт від Pattern Energy у США. Про це повідомили у пресслужбі Vestas.

«Vestas отримала замовлення від Pattern Energy на постачання основної частини свого проекту SunZia Wind у Нью-Мексико, США. Це найбільше замовлення Vestas на сьогоднішній день на ринку США та найбільший окремий наземний проєкт у всьому світі. Замовлення потужністю 1,1 ГВт, що складається з 242 турбін V163-4,5 МВт, що є найбільшим у світі замовленням на новітню турбіну Vestas з високою потужністю», – вказують у Vestas.

Як зазначають в компанії, замовлення включає постачання, доставку та введення в експлуатацію турбін, а також багаторічну угоду про обслуговування Active Output Management 5000 (AOM 5000), розроблену для забезпечення оптимізованої роботи станції.

«Це замовлення є свідченням непохитної відданості Vestas просуванню екологічно чистих енергетичних рішень у США. Ми продовжуємо спостерігати сплеск попиту на відновлювану енергію, і ми пишаємося тим, що знаходимося в авангарді цієї трансформації», — сказав Лаура Бін, президент Vestas North America.

«Наше замовлення на турбіни з Vestas є величезним кроком до будівництва найбільшої в країні вітрової електростанції SunZia Wind, яка буде виробляти чисту енергію для 3 мільйонів американців», — сказав Хантер Армістед, генеральний директор Pattern Energy.

«Більшість турбін Vestas буде виготовлено прямо тут, у Сполучених Штатах, що допоможе SunZia створити тисячі нових робочих місць у виробництві та будівництві. Ми пишаємося тим, що будуємо цей знаковий проект разом із Vestas, який допоможе Америці перейти на відновлювані джерела енергії», – додав він.

Перше наземне замовлення Vestas на понад 1 ГВт на ринку США стало результатом нещодавнього зобов’язання інвестувати 40 мільйонів доларів США у виробництво турбіни V163-4,5 МВт. Наближається до завершення робота з розширення двох заводів у Колорадо, що включає розширення будівель і виробничого обладнання, а також найм до 1000 місцевих працівників.

Постачання турбіни планується розпочати в першому кварталі 2025 року, а остаточне введення в експлуатацію заплановано на першу половину 2026 року.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа