В Україні з’явився мобільний додаток для пошуку роботи в 69 країнах світу

worker-fist-hiСайт із пошуку роботи Jooble, що працює в 69 країнах світу, запустив мобільний додаток Jooble Job Search на iOS та Android. Він допоможе пошукачу ще зручніше переглядати вакансії та відгукуватися на них.

Додаток одразу працюватиме у всіх 69 країнах та дозволятиме користувачу знаходити роботу серед усіх вакансій з понад 140+ тисяч ресурсів. Водночас користувач може проводити пошук одночасно по декількох спеціальностях, регіонах, а також шукати пропозиції роботи для віддаленого працевлаштування.

Наразі додаток працює в тестовому режимі. В ньому можна налаштувати сповіщення і кожного дня отримувати оновлення з новими кар’єрними можливостями. Jooble Job Search дозволить не лише переглядати вакансії, а відгукуватися на них прямо із застосунку. Якщо користувач бажає відгукнутись на оголошення через інший пристрій, то допоможе функція пересилання вакансії у месенджери.
“Ми створили додаток, щоб дати можливість користувачу ще швидше та зручніше знайти роботу, отримуючи всі пропозиції від роботодавців в одному місці. Сервіс поступово буде доповнюватись новими функціями для комфортного користування”, —  наголосив Максим Бєляк, CPO of Jooble Aggregation.

Нагадаємо, раніше Jooble розробив ресурс для пошуку роботи людям, які вимушено покинули Україну через військову агресію російської федерації https://helpukrainians.jooble.org/.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа