Українці Німеччини закликають до великоднього бойкоту “Мілки”

Новий великодній слоган Мілки “Зробимо Великдень ніжнішим” звучить цинічно у світлі поточних бізнес-операцій Mondelez у росії та її податкових виплат російській державі, які допомагають фінансувати російську військову машину та атаки на українські міста.

Після ескалації російського вторгнення в Україну багато західних компаній пішли з росії з етичних міркувань та з міркувань ризику. Однак 56% західних компаній все ще залишаються на російському ринку. У Mondelez International в росії працює близько 3 000 осіб і діє три фабрики. У 2022 році річний оборот Mondelez в росії склав 1,463 мільярда доларів США, при цьому компанія сплатила понад 62 мільйони доларів США податків на прибуток в російській федерації.

Ми знову звертаємося до американської материнської компанії Мілки – Mondelez – з проханням припинити свою діяльність в росії. Звернувшись з листом до Rewe та Edeka, ми закликаємо мережі супермаркетів Німеччини заборонити продаж усіх продуктів “Мілка” на Великдень до тих пір, поки компанія Mondelez не залишить російський ринок. 

Як ви можете підтримати Україну на Великдень шляхом трьох конкретних кроків?

  1. Не купуйте великодній шоколад таких компаній, як Mondelez (Milka, Oreo, Toblerone) та Ritter Sport, які все ще залишаються в росії. 
  2. Приходьте на нашу демонстрацію в суботу о 12 годині дня і підтримайте нас тут, у Берліні!
  3. Донатьте кошти українським організаціям, які працюють тут, у Німеччині, або в Україні, щоб підтримати Україну гуманітарною допомогою, зв’язками з громадськістю тощо. Віче також вдячні за кожну пожертву.

vitsche.org – Activists empowering Ukraine

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа