Українці Чикаґо змушують корпорації вийти з російського ринку

Відділення Іллінойс Українського Конґресового Комітету Америки (УККА) провело протест у Чикаґо на Форумі споживчих товарів (Consumer Goods Forum) 11 червня. Під готелем Sheraton Grand Chicago Riverwalk, де зібралися на зустріч генеральні директори глобальних компаній, небайдужі закликали міжнародні бізнеси вийти з російського ринку. 

З ініціативи українців вулицями Чикаґо цими днями також їздить маркований автомобіль, який пригадує назви компаній, які все ще не покинули ринок росії. 

Особливо увагу громада присвятила американській компанії Mondelez, яка досі працює на території росії, а її керівники відкрито заявляють, що їм “морально байдуже” на діяльність у РФ. 

“Ми протестуємо проти компаній, які провадять бізнес у росії, платять податки росії та Путіну, аби вони фінансували купівлю зброї – ракет, танків – для вбивства українських дітей, для зґвалтування українських жінок, для знищення українських сіл і містечок. Це допомога ворогу”, – заявила на акції Марта Фаріон, Віцепрезидентка СКУ в Північній Америці, Віцепрезидентка УККА. 

“Для тих песимістів, які хочуть сказати, що “це нічого не змінює, не потрібні нам ці акції”, скажу, що потрібно щось робити. Коли нічого не робити, тоді точно нічого не зміниться. Якби, коли прийшов час захищати Україну, всі сказали, що “і так ми цього не зробимо, тому що ми не вистоїмо проти “другої армії світу”, не було б вже України. Робити потрібно всім і все що можливо”, – сказала Марія Дмитрів-Капеняк, голова відділення Іллінойс УККА.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа