Україна закачала понад 1 млрд куб м природного газу до підземних сховищ

Україна з початку цьогорічного сезону закачування природного газу (31 березня) закачала до підземних сховищ газу (ПСГ) близько 1,06 млрд куб м природного газу станом на 25 травня. Про це свідчать розрахунки ExPro.

Обсяги закачування газу минулого тижня зростали – до 31,7 млн куб м 22 травня, що стало найвищим значенням з початку цьогорічного сезону закачування. Зростання обсягів закачування газу до сховищ пов’язано зі зниженням споживання природного газу в Україні на фоні відключень електроенергії та потепління.

Станом на 25 травня в українських ПСГ зберігалося близько 8,56 млрд куб м природного газу без урахування 566 млн куб м буферного газу. Загальні запаси газу в сховищах, за оцінками ExPro, складають 9,12 млрд куб м. У порівнянні з минулим роком, у сховищах зберігається на 6,5% або 635 млн куб м менше газу.

Запаси технологічно активного газу, який може бути відібраний замовниками послуг зберігання, станом на 25 травня становили понад 4,4 млрд куб м. На «митному складі» українських ПСГ запаси газу складали близько 1,44 млрд куб м.

Джерело: expro

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа