У грудні 2023 р. на УЕБ провели 80 аукціонів з купівлі-продажу електроенергії

tarif_electro

У грудні 2023 р. на майданчику Української енергетичної біржі було проведено 80 аукціонів з купівлі-продажу базового, навантаження індивідуального профілю та блочних позицій електроенергії. З них 53 аукціони в спеціалізованих секціях та 27 за комерційною секцією.

Впродовж грудня було сформовано 403 стартові позиції на купівлю-продаж різного типу навантаження. Загалом за грудень загальний обсяг купівлі-продажу електричної енергії на ринку двосторонніх договорів склав 6,45 млн. МВт.год.

Станом на кінець грудня на УЕБ за напрямком «Електроенергія» акредитовано 544 учасника, що приймають участь в аукціонах. Основними учасниками є: ДП «НАЕК «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго», ТЕЦи та ТЕСи державної та комунальної форми власності, ДП «Гарантований покупець», компанії групи ДТЕК, постачальники універсальних послуг, НЕК «Укренерго», трейдери, великі споживачі.

ueb

Станом на 31 грудня місячний індекс базового навантаження на січень становив 3 752,3 грн/МВт.год., при цьому індекс на грудень сформувався на рівні 3 871,5 грн/МВт.год.

«Українська енергетична біржа продовжує працювати на благо українського енергоринку. Усі учасники мають рівний доступ до аукціонів, прозорість та конкурентність торгів, що зберігає ринкові принципи торгівлі енергоресурсами», – прокоментував Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.

Джерело: expro

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа