«Центренерго» заявило про повне забезпечення вугіллям для проходження опалювального сезону

electro-energ

ПАТ «Центренерго» повністю забезпечує паливом свої теплові електростанції для проходження опалювального сезону. Про це повідомляють у пресслужбі компанії.

«На склади підприємств, вперше за кілька років, активно вантажиться вітчизняне вугілля з усіх державних шахт та прибувають вагони з вугіллям із Польщі», – вказали в «Центренерго».

Деталей щодо обсягів поставок не надали.

«Ми поставили в пріоритет роботу саме з державними шахтами. Це – наша економіка, це – розвиток українських шахт і зарплати українським шахтарям! В умовах війни і енергетичного терору ворога, надзвичайно важливо підтримувати саме своїх і саме свій бюджет. Але для проходження опалювального сезону свого вугілля наразі – недостатньо. Тому, відтоді, як я очолив підприємство, ми одразу почали пошук постачальників імпортного палива для забезпечення додаткових обʼємів і сталих запасів палива на складах ТЕС. І от, нарешті, я можу розповісти про наші успіхи. Нам це вдалось! Вугілля з Польщі їхатиме на постійній основі, законтрактованих обʼємів вистачить і для обʼєктів «Центренерго», і для підстрахування, у разі потреби, внутрішнього ринку», – Андрій Чуркін, генеральний директор ПАТ «Центренерго».

Джерело: expro

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа