ТОП 5 видів тактичних курток

Тактичні куртки – це особливий вид одягу, призначений для носіння в екстремальних умовах. І якщо раніше вони використовувалися в основному військовими та співробітниками спецслужб, то сьогодні куртки тактичні знайшли широке застосування серед любителів активного відпочинку на природі, у тому числі мисливців, рибалок і туристів. Існує кілька типів такого одягу, який відрізняється кроєм, сезонністю носіння та матеріалами. Поговорімо про ці види докладніше.

Які бувають тактичні куртки?

Ось п’ять основних видів тактичного верхнього одягу:

 

  1. Вітрівки – такі моделі застосовуються у демісезонний період, вони захищають від вітру та вологи, а також оснащуються великою кількістю кишень.
  2. Зимові куртки – це може бути більш утеплений варіант вітрівки із системою кріплень MOLLE або повноцінна парка з подовженням, додатковими затяжками та забезпеченням тепла у найсильніші морози.
  3. Флісовий одяг – виготовляється з технологічного матеріалу, що відрізняється легкістю та повітропроникністю, при цьому зберігає тепло та не створює дискомфорту під час активного руху.
  4. Гірка – хоча такий фасон дещо застарів і практично не використовується військовими, куртки типу «гірка» все ще популярні у мисливців та рибалок.
  5. Жилети – як і вітрівки, застосовуються в демісезонний період, зігрівають спину і грудну клітину, при цьому вивільняють руки.

 

Що стосується відмінностей у плані матеріалів, то їх вибір залежить від пори року. Це може бути щільна softshell із флісовим утепленням, сучасне полотно Duracanvas на основі поліестеру, ripstop-тканина і навіть моделі зі вставками з Cordura.

Чому тактичні куртки такі популярні?

Секрет попиту такого одягу серед військових, мисливців, туристів, рибалок та альпіністів досить простий. Вони мають такі переваги:

 

  • захищають від вітру, опадів, холоду та спеки;
  • забезпечують терморегуляцію завдяки вентиляційним вставкам та використанню мембранного матеріалу;
  • мало важать, що забезпечує мобільність навіть за повного спорядження;
  • міцні на розрив та захищені від зовнішніх пошкоджень;
  • оснащені безліччю кишень, утяжок та додатковими аксесуарами.

 

Також варто сказати про функціональність такого одягу, оскільки він доповнюється системою кріплень, що дозволяє розміщувати на куртці різне спорядження. Саме ці фактори роблять тактичні куртки настільки популярними.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа