Тепловізор для енергетичного аудиту

Тепловізор – унікальне обладнання, яке однаково ефективне для полювання, промисловості, військових та рятувальних операцій, а також для енергетичного аудиту будівель різного призначення. За допомогою тепловізора можна наочно візуалізувати зони з підвищеною або зниженою температурою – це дає можливість оперативно знаходитись дефекти конструкцій різного типу, без потреби ушкоджувати поверхню або проводити інші складні маніпуляції.

Виробники запропонували різні тепловізори, з якими докладніше можете ознайомитись за посиланням: https://control.ua/ua/teplovizory/ та купити відповідний варіант індивідуально для себе. Для волонтерів та ТРО передбачені знижки. Розглянемо, навіщо потрібний тепловізор з метою обстеження приміщень різного призначення.

Актуальність тепловізора під час обстеження будівлі

Користувач має можливість використовувати тепловізори з метою енергетичного аудиту для обстеження конструкцій, що захищають усередині та зовні будівель, а також для перевірки інженерних мереж. Буде справжнім помічником на різних стадіях – при будівництві, або за періодичної діагностики конструкцій, щоб визначити відповідність встановленим нормам.

Якщо проводити подібні дослідження та вживати відповідних цілей, це дозволить не лише знизити витрати, а й забезпечити комфортне проживання у будинках громадського та офісного призначення.

На що здатний тепловізор за енергетичного аудиту?

Якщо використовуєте тепловізори під час обстеження будівель, буде можливість:

  • визначати зони, в яких максимальні втрати – знайдете «містки холоду» на фасаді під час огороджувальної конструкції;
  • встановлення локалізації місць, у яких підвищена ймовірність для утворення цвілі;
  • можливість контролю ефективності роботи кондиціювання, систем опалення та теплої підлоги;
  • знаходити приховані інженерні мережі, які були пошкоджені;
  • визначення неполадок в електромережах, які з’являються під час короткого замикання.

І це далеко не всі завдання, які ви можете вирішувати за допомогою тепловізора під час обстеження будівель різного призначення.

Який тепловізор підходить для обстеження будівлі?

Для проведення енергетичного аудиту ключовим моментом є дозвіл матриці та рівень чутливості. Від цих двох показників залежатиме точність даних, які отримаєте якість зображень. Не настільки важливим є спектр температур, т.к. у будинку рідко є елементи, температура яких перевищує позначку 200 градусів за Цельсієм.

Завдяки високій роздільній здатності, вдається отримати деталізовану картинку, повністю охопивши фасад будівлі. Досить зробити один знімок, а не кілька знімків і склеювати їх. Чутливість термодатчика – це параметр, який відповідає за точність даних, щоб мінімальні втрати були помітні. Є моделі з корисними додатковими функціями:

  • картинка – це дозволить точно визначати розташування температурних аномалій;
  • лазерний покажчик – збільшує точність проведення робіт;
  • зони підвищеної вологості – дозволяють запобігти появі цвілі в приміщенні.

При виборі також рекомендується звертати увагу на кількість пам’яті – важливо, щоб його вистачило на повне документування процесу огляду, тому рекомендуються моделі з великим обсягом пам’яті. І, звичайно, вибирайте обладнання відомих брендів, що виключить швидку поломку і забезпечуватиме високу точність у роботі.

 
 
 
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа