Такі важливі дрібниці: як обирати меблеву фурнітуру

Коли ми бачимо меблі то звертаємо увагу на фасад, оббивку, матрац та інші досить великі частини, а ось фурнітура частіше за все залишається непоміченою, а інколи і зовсім непомітною. Інтернет-магазин Кронас чудово знає важливість цих меблевих деталей, тому пропонує досить великий їх вибір.

kronas

Меблева фурнітура: огляд видів

Меблева фурнітура – це надзвичайно важливий компонент, дуже часто дрібні деталі та окремі конструктивні елементи, які необхідні для функціонування меблів. Вони міцні та надійні, а також довговічні, адже більш за все піддаються впливу різних факторів. Наприклад петлі при відкривання дверей, ручки, замки тощо. 

Фурнітура для меблів поділяється на такі види виходячи з конструктивних особливостей:

  • лицьова. Тобто це ті елементи, які монтуються з фасадної частини меблів і додатково до своєї функціональної складової виступають ще і в ролі прикраси. До цієї категорії відносяться меблеві ручки, замки, кромкові вироби, різноманітні декоративні накладки;
  • для кріплення. До неї входять різноманітні механізми та комплектуючі, які виконують сполучні функції – тобто з’єднують між собою ті чи інші компоненти.

Який би тип фурнітури не шукали, дуже важливо обирати якісні вироби від відомих виробників, які себе добре зарекомендували.

Найзатребуваніша меблева фурнітура: опис

Є чимало видів фурнітури, які використовуються надзвичайно часто. Саме такі ми далі і розглянемо.

Петлі та ручки

Це, мабуть, найбільш затребувані види фурнітури, адже вони використовуються дійсно практично у всіх меблях. Саме від них залежить наскільки зручно буде експлуатувати шафу, тумбу. Коли обираєте петлі, краще за все звертати увагу на моделі з довідниками, вони забезпечать більш комфортне використання – не буде характерних ударів.

Що стосується меблевих ручок, то вони досить сильно впливають на естетичність. Ціна залежатиме від якості матеріалу. Звертайте увагу на ті, які виготовлені з матеріалів, стійких до різних зовнішніх агресивних впливів. Якщо металеві, то дивіться на моделі з додатковим захисним покриттям, це попередить розвиток корозії. У сучасних меблях використовуються зазвичай ручки простої і лаконічної форми.

Кріпильна фурнітура

Дуже часто цьому різновиду фурнітури не приділяється достатня увага і це велика помилка. Справа в тому, що від неї залежить надійність фіксації як на горизонтальній, так і вертикальній площинах. Серед найбільш затребуваних виробів в цій категорії:

  • меблеві стяжки. Відносно новий, але дуже функціональний вид фурнітури, який відповідає за стабільність геометрії дверей;
  • замки. Досить зрозумілий вид меблевих елементів, який має значні відмінності залежно від того, де встановлюється. Перш за все це стосується дерев’яних та скляних дверей;
  • метизи – різноманітні саморізи та гвинти. Такі вироби повинні бути надійними, мати нормальні насічки на капелюшках, мають міцні матеріали та стійке до зовнішніх чинників покриття.

На кріпленнях не можна економити, адже від них залежить, наскільки довготривалим та зручним буде використання меблів.

kronas-napr

Механізми висування

Ящики, які легко виїжджають і так само заїжджають – це дуже важливо. Тому напрямним механізмам потрібно приділяти особливу увагу. Сьогодні в магазинах представлено 2 їх види: кулькові та роликові. Перші мають відмінні експлуатаційні характеристики, причому є моделі як з частковим, так і з повним висуванням. Вони працюють безшумно та стабільно.

Роликові – недорогі та доволі ефективні, використовуються в меблях економ класу. Підходять для корпусі глибиною 250-600 мм, можуть витримувати різне навантаження, враховуйте це при виборі.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа