SYDRON eVTOL, перше повітряне таксі розроблене українцями, представлене на міжнародній технологічній виставці CES 2024 у Лас-Вегасі

sydron-1920_1080

Лас-Вегас, штат Невада – 9-12 січня 2024 р. – під час найбільшої в світі технологічної виставки CES, що проходила у Венеціанському конференц-центрі в Лас Вегасі, компанія SYDRON.airmobility з гордістю представила інноваційну концепцію SYDRON eVTOL, перше електричне повітряне таксі eVTOL (з вертикальним зльотом і посадкою). Новаторська концепція була представлена в категорії “міський транспорт”.

На даний момент SYDRON співпрацює з українськими та польськими інженерами і знаходиться на етапі розробки свого першого прототипу. Повітряне таксі eVTOL, призначене для перевезення пасажирів або важких вантажів і рятувальних операцій, отримало міжнародне визнання, привернувши увагу відомих організацій, таких як: NASA, Altasea Port of Los Angeles (США), Port of Barcelona (Іспанія) та екологічних організацій 7th Generation Advisors (США).

Відео проекту:  https://vimeo.com/770798933/f8082cc47c
SYDRON Model 2, двомісне повітряне таксі (eVTOL) з максимальною злітною вагою 600 кг, з 8 коаксіально розташованими гвинтами, кожен довжиною приблизно 1,5 метра, здатне розвивати швидкість до 90 км/год. SYDRON управляється вручну професійним пілотом, і в майбутніх планах передбачено додаткове керування автономним зльотом і посадкою, що забезпечить в подальших розробках моделі повноцінну можливість автономного польоту.

У надзвичайно конкурентному секторі авіатаксі (eVTOL), де домінують такі гіганти галузі, як Uber Elevate, Lilium, Joby Aviation і німецький Volocopter, SYDRON виділяється:

  • технологічною інновацією,
  • зрівноваженим розвитком,
  • клієнтоорієнтований підходом.
SYDRON eVTOL оснащений передовою технологією батареї, що забезпечує більшу дальність польоту та коротший час зарядки. В даний час SYDRON працює над воднево-електричним гібридним акумулятором і прагне збільшити час польоту з 30 хвилин до 1 години, забезпечуючи більш надійне та ефективне обслуговування.

Крім того, SYDRON.airmobility прагне до зрівноваженого розвитку, розробляючи повністю електричне аеротаксі з нульовими викидами при експлуатації. Такий підхід ідеально відповідає зростаючому глобальному попиту на екологічно чистий транспорт, зміцнюючи роль SYDRON як лідера у сфері міської авіації.

Дивлячись у майбутнє, SYDRON присвячує себе еволюції повністю автономних польотів, інтегруючи передові технології штучного інтелекту у свій флот eVTOL. Це в майбутньому забезпечить більшу безпеку, ефективність і доступність польотів для більшої категорії людей.

Загалом шлях SYDRON, від його заснування у 2022 році і до того, як став піонером у сфері електричних повітряних таксі, характеризувався технологічною майстерністю, непохитною відданістю екологічності та чіткою зосередженістю на потребах клієнтів. Оскільки SYDRON орієнтується в конкурентному середовищі, його прагнення до інновацій позиціонує компанію як лідера у формуванні майбутнього міської мобільності не лише в Європі, але й у всьому світі.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа