Судитимуть фінансового директора підприємства за несплату понад 11 млн грн податків

За ухилення від сплати податків фігуранту може загрожувати до 425 000 гривень штрафу. В ході слідства правоохоронці забезпечили відшкодування збитків в повному обсязі.

Викрили фінансову оборудку оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції спільно з детективами ТУ БЕБ в Одеській області. Встановлено, що фінансовий директор з метою власного збагачення вніс до податкової звітності підприємства за 2023 рік недостовірні відомості щодо обсягів та вартості придбаної сільськогосподарської продукції. Як результат держава недоотримала податків на понад 11 000 000 гривень.

Обвинувальний акт відносно фігуранта скеровано до суду за ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)) Кримінального кодексу України. У ході досудового розслідування правоохоронці забезпечили відшкодування державі завданих збитків у повному обсязі.

За скоєне обвинуваченому може загрожувати покарання – штраф від 255 000 до 425 000 гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Заходи проводились за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа