Стелажі для складу: особливості виготовлення та різновиди

На кожному підприємстві, незалежно від виду діяльності, є потреба в організації систем зберігання. Це спеціальні стелажі, які складаються з вертикальних стійок та горизонтальних перекладин для розміщення товарів. Вони відрізняються за висотою та глибиною, розраховані на матеріалі різного розміру та ваги.

Підприємство «Форстор» займається виготовленням систем зберігання не тільки для складських приміщень, але й торговельних залів, супермаркетів, логістичних центрів тощо. Має власне виробництво у Дніпрі, обладнане усім необхідним для виконання замовлення будь-якої складності. Виготовляє конструкції як за стандартними, так і індивідуальними параметрами.

stelazhi-dlya-skladu-1

Стелажі українського виробництва в асортименті

Потреба в системах зберігання є майже на кожному підприємстві, адже якщо усі товари або матеріали знаходяться в одному місці, їхній облік стає простішим. Крім того, так легше дотримуватися умов і вимог виробника, економити місце та оптимізувати простір. Сучасний стелаж для складу дає можливість розмістити усе необхідне в одному місці й зберегти більше корисних квадратних метрів.

«Форстор» виготовляє системи з різними показниками вантажності. Моделі серії Старт розраховані на легші товари та вироби, навантаження на одну полицю кожної з них складає до 120 кг. Вони універсальні, тобто, можуть використовуватися всюди, де мають справу із легкими виробами й матеріалами. Часто такі конструкції купують і для побутових цілей – наприклад, дачі або гаражу.

Для важчих товарів та виробів підприємство виготовляє стелажі серії Master. Вони розраховані на підвищену вагу й використовуються у різних сферах діяльності – торгівлі, виробництві, логістиці тощо. Спеціалізацією компанії також є оснащення складів та підприємств із метою створення повноцінних робочих місць, поєднаних із системами зберігання. Це чудова можливість максимально використати корисні квадратні метри та зручно вести облік наявної продукції.

Які стелажі можна замовити

На сайті компанії «Форстор» можна переглянути приклади вже реалізованих проєктів у різних сферах діяльності. Тут виготовляють як універсальні системи, які можна використовувати під різноманітні товари, так і спеціалізовані, призначені для виробів зі специфічними характеристиками. Під час вибору мають значення також параметри складу, а саме, площа та висота стелі.

stelazhi-dlya-skladu-2

«Форстор» пропонує замовити такі моделі для зберігання продукції:

  • палетний стелаж. Дуже популярний вид обладнання, який використовують для зберігання палетованих вантажів. Існують фронтальні та в’їзні моделі, перші є найбільш універсальними та призначеними для різних складів, а другі використовують для розміщення однотипної продукції;
  • поличні. Дуже легко збираються та розбираються, це зможе зробити навіть не фахівець усього за 10 хвилин. Саме до цієї категорії відносять легку серію Старт та важку Мастер – їх вибирають, керуючись характеристиками товарів;
  • поверхові. Такі системи називають ще складськими мезонінами, вони складаються з великої кількості ярусів та по максимуму використовують корисний простір на складі. Також можуть стати частиною робочого місця з додатковим оснащенням кабінетами, платформами тощо;
  • консольні. Це спеціалізовані стелажі, призначені для зберігання довгомірних товарів, наприклад, лісу, металопрокату або труб. За типом конструкції поділяються на односторонні, двосторонні та ялинкові.

«Форстор» приймає замовлення і на виготовлення спеціалізованих стелажів для окремих різновидів продукції.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа