США запровадили санкції проти Ірану за розробку дронів та постачання їх Росії

США ввели санкції проти чотирьох іранських компаній, пов’язаних з розробкою, виробництвом та розповсюдженням безпілотників, які передавали до рф.

Про це повідомили у Державному департаменті США.

Так, під обмеження потрапили чотири організації, які пов’язані з компанією Rayan Roshd Afzar Company.

Санкції також ввели проти керівника Організації авіаційної промисловості Ірану — дочірньої компанії Міністерства оборони та логістики збройних сил Ірану, яка здійснює нагляд за виробниками безпілотників, зокрема Iran Aircraft Manufacturing Industrial Company і Qods Aviation Industries.

У Держдепартаменті США зазначили, що ці санкції оголосили одночасно із запровадженням Європейським союзом санкцій проти фізичних і юридичних осіб, залучених до іранської індустрії БпЛА.

Від початку повномасштабної війни рф й Іран зблизилися, розширюючи економічне й військове співробітництво. Іран постачав росії свої безпілотники-«камікадзе» Shahed, які Москва часто використовує проти цивільної інфраструктури в Україні.

Іран заперечував надання безпілотників росії для використання проти України і наполягав на тому, що він продав Москві «обмежену кількість» безпілотних літальних апаратів до повномасштабної війни.

рф також відкинула повідомлення про використання іранських безпілотників у війні.

Але “шахеди” налітають на Україну кожен день.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа