Служити у Силах оборони за своєю спеціальністю: Work.ua запускає новий функціонал для залучення спеціалістів до війська

служити

Відсьогодні сайт пошуку роботи Work.ua публічно представляє новий функціонал: через прямий рекрутинг Work.ua безкоштовно допомагатиме Силам оборони обирати найкращих людей, які можуть посилити армію на різних позиціях та підвищити вмотивованість і, як результат, впливати на спільну боєздатність армії.

Покращення процесу найму до війська та забезпечення зручного доступу до вакансій різних підрозділів — мета лендингу work.ua/zsu, де зібрано повний перелік підрозділів Сил оборони, які активно шукають кваліфікованих спеціалістів. Кожна вакансія містить детальний опис, переваги служби за контрактом та процес найму, — все як відбувається зазвичай під час пошуку роботи.

Фокус співпраці Work.ua з Міністерством оборони передусім — це про надання функціоналу для людей, які самостійно за покликом і, в першу чергу, — фахом зможуть знайти та обрати свою спеціальність у Силах оборони.

«Співпраця Work.ua з Міноборони набирає обертів. Йдеться про допомогу в пошуку фахівців передовсім небойових спеціальностей: механіки, автослюсарі, дизелісти, газозварювальники, будівельники й багато інших. Сили оборони мають ставати професійнішими та сильнішими, а для цього дуже важливо мати на всіх позиціях максимально кваліфікованих людей», — зазначає співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.

Завдяки прямому рекрутингу Work.ua допомагатиме Силам оборони обрати найкращих фахівців для різних позицій, підвищуючи ефективність армії.

Тепер на Work.ua завжди доступні:

За посиланням work.ua/zsu можна ознайомитися з повною інформацією, як приєднатися до армії та знайти спеціальність і підрозділ, в якому можна служити.

Разом до перемоги!

Вікторія Білякова

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа