Скільки потрібно часу на оформлення кредитної картки

universalna

Часи, коли для оформлення кредитної картки з вигідними умовами, вимагалося кілька тижнів, у минулому. Зараз кредитна картка може зʼявитися у вашому гаманці миттєво – варто лише зробити кілька кліків у смартфоні. Отже, скільки реально потрібно часу на оформлення кредитної картки? ПриватБанку є чим вас здивувати.

Миттєва віртуальна картка

Знайдіть у меню мобільного чи онлайн-банкінгу розділ “Гаманець”. Там ви побачите кнопку “Додати карту”. Тисніть на неї і обирайте наступні критерії:

  • тип платіжного засобу – кредитна чи дебетова;
  • тип платіжної системи – Visa, Mastercard, UnionPay.

Далі слідуйте інструкціям та підтвердіть намір отримати кредитну картку. Завдяки можливості віддаленої ідентифікації особи-заявника, звертатися безпосередньо до банку не обовʼязково. Все – робочий платіжний засіб вже відображається у вашому електронному гаманці. 

Оформлення у відділенні

Якщо ви забажаєте завітати до відділення, щоб отримати пластик, це не займе багато часу. Потрібно надати оператору паспорт та код, та за бажанням – довідку про доходи, що впливає на розмір кредитного ліміту по картці. Десь за 15 хвилин ваша картка буде готова. Це класичний пластик з типовим дизайном “як у всіх”, але це можна виправити.

Замовлення картки з персональним дизайном

ПриватБанк пропонує своїм клієнтам отримати картку з зображенням, якого більше ніхто не має, тобто замовити картку з індивідуальним дизайном. Та хоч і з фото з власного фотоархіву! А також додати на пластик імʼя та особисте фото власника (іменна картка).

Унікальна кредитна картка зі своїм дизайном робиться довше, ніж віртуальна, бо потрібно виготовити пластик на замовлення. Замовити дизайнерську кредитку можна онлайн, обравши готовий малюнок для лицьової сторони з бібліотеки дизайнів. Всього там понад 100 варіантів. Є можливість завантажити свій малюнок або фото. Важливо, аби файл не перевищував розмір у 10 Мб, а картинка мала роздільну здатність щонайменше 1064х686 пікселів.

Майбутній власник картки може самостійно визначити місце розташування логотипа платіжної системи, створивши макет у конструкторі на сайті банку. Далі – система пропонує привʼязати новостворений дизайн до вже наявного карткового рахунку чи створити новий, обрати валюту та заплатити за послугу виготовлення індивідуального пластику. Процедура, до речі, займає 1-2 тижні. Готову картку потрібно активувати одним із можливих способів – у відділенні, у банкоматі, через Приват24.

Отже, на оформлення кредитки зараз потрібно набагато менше часу, ніж 5 чи 10 років тому. Неважливо, обираєте ви віртуальну картку або фізичний пластик з індивідуальним дизайном, процедура замовлення зрозуміла та доступна для будь-кого. Завдяки технологіям та інтернету, кредитна картка може стати частиною вашого фінансового інструментарію майже миттєво.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа