Сергій Лагно став тимчасово виконуючим обов’язки очільника Укргазвидобування

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» змінила тимчасово виконуючого обов’язки керівника АТ «Укргазвидобування». Ним став головний інженер компанії Сергій Лагно.

Фахівець має майже 20 років досвіду роботи у видобуванні вуглеводнів. Обіймав посади оператора з видобування нафти й газу, старшого інженера-технолога, начальника виробничо-диспетчерського відділу в ГПУ «Полтавагазвидобування».

В АТ «Укргазвидобування» займає посаду головного інженера. До його обов’язків належить управління технічними підрозділами компанії, зокрема напрямками наземної інфраструктури, диспетчеризації виробництва, метрології, автоматики та механікоенергетичними підрозділами.

«Сергій Лагно – висококласний спеціаліст із двома вищими технічними освітами. Він зсередини знає процеси видобування газу і розуміє всі виклики, які зараз стоять перед компанією. Впевнений, що це призначення тільки підсилить підприємство», – зазначив голова НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

«Для мене велика честь тимчасово очолити найбільшу газовидобувну компанію України, яка є рушійною складовою енергетичної незалежності України. Набутий мною досвід спрямую на розвиток нашого підприємства. Спільно із професійною командою будемо відшліфовувати видобувні процеси вуглеводнів, аби в результаті отримати ще більше газу», – наголосив новопризначений очільник Укргазвидобування Сергій Лагно.

Олексій Чернишов подякував екс-очільнику УГВ Олегу Толмачеву за його внесок в український газовидобуток.

«За півтора року роботи було зроблено чимало. Ми разом пройшли найважчі опалювальні сезони, підвищили обсяги видобутку газу і покращили фінансові результати компанії. Дякую за ефективну співпрацю», – сказав Олексій Чернишов.

Олег Толмачев зазначив, що за його керівництва було впроваджено сучасні підходи з видобування газу, поліпшено безпекові аспекти, пов’язані зокрема із безпекою співробітників під час війни та захистом обʼєктів.

«Пишаюся, що був частиною Укргазвидобування та незламної держави Україна», – сказав Олег Толмачев.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа