Російського бізнесмена на його сімʼю внесли у санкційний список Чехії

Обносов

Протягом останніх 4-х місяців Український центр безпеки та співпраці вів кампанію в Чехії щодо накладення санкцій на голову російського оборонного холдингу «Тактичне ракетне озброєння» Бориса Обносова, а також його доньку та зятя, які володіють нерухомістю та ведуть бізнес у Празі. Вчора влада внесла їх у санкційні списки Чехії!

Саме на холдингу Обносова виготовляють сумнозвісні Х-101, якими ворог нещодавно завдав удару по Львівщині, Дніпру та Луцьку, а до цього – по Умані і ТЦ в Кременчуці.

Задля внесення росіян у санкційний список, командою УЦБС спільно з представницею центру у Чехії Анастасією Сігнаєвською було організовано та проведено низку заходів, серед яких – проєктування відео з ракетними ударами на будинку російського бізнесмена, та написано серію звернень до уряду та політиків.

Акція1

Акція2

російські ракети щодня знищують інфраструктуру та цивільні обʼєкти в Україні. Наявність прихильників путінського режиму не забезпечує стабільності та безпеки Чеської Республіки, а також підтверджує можливість обходу санкцій для російських чиновників. Кожна подібна родина, причетна до війни, повинна бути відповідно обмежена.

Український центр безпеки та співпраці продовжує роботу над виявленням та знешкодженням російських впливів у Європі задля наближення перемоги!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа