ПРООН та Уряд Канади цифровізують інфраструктуру охорони здоров’я в Україні

undp

Київ, 17 серпня 2023 р. — Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в партнерстві з Урядом Канади підтримала Центр громадського здоров’я України (ЦГЗ) у закупівлі комп’ютерного обладнання для забезпечення належної та своєчасної роботи комплексної електронної бази даних пацієнтів.

В епоху цифрової трансформації, коли дані є ключовими для обґрунтованого прийняття рішень, ця ініціатива спрямована на підтримку доступності точної інформації про пацієнтів. Для того, щоб така трансформація відбулася, вкрай важливо укомплектувати обласні відділення ЦГЗ необхідним обладнанням. У відповідь на запит Секретаріату Кабінету Міністрів України ПРООН та Канада об’єднали зусилля, щоб оснастити цей важливий заклад 50 ноутбуками та ліцензійним програмним забезпеченням.

Комп’ютерне обладнання призначене для використання в громадах, які стикаються з воєнними викликами та значним зростанням кількості пацієнтів, охоплюючи незахищені групи населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб і цивільних жителів і жительок, які постраждали внаслідок бойових дій у Дніпропетровській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, Харківській областях та в місті Дніпро.

Photo_Andrii Krepkykh

Заступник голови місії Посольства Канади в Україні Шон Бойд наголосив на відданості Уряду Канади підтримці охорони здоров’я в Україні в умовах війни. «Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з ПРООН та Урядом України для просування цифрової трансформації в охороні здоров’я, — сказав він. — Ми раді, що завдяки Програмі відновлення та розбудови миру вкрай важливе комп’ютерне обладнання буде надано медичним закладам у громадах, які постраждали від війни, для забезпечення своєчасних цифрових медичних послуг».

Постійний Представник ПРООН в Україні Яко Сільє сказав, що ПРООН разом зі своїми партнерами прагне підтримати постачальників медичних послуг на всій території країни, особливо в ці складні часи. «Ми не просто постачаємо ноутбуки; ми створюємо можливості для поліпшення процесу надання медичної допомоги, — сказав він. — У партнерстві з Канадою ми забезпечуємо медичних працівників України інструментами, потрібними для порятунку життів, покращення догляду за пацієнтами та спрямування країни на шлях до здоровішого майбутнього».

Для довідки

Комп’ютерне обладнання закуплено та доставлено ПРООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Канади.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції та Швейцарії.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа