Програма CРM: що це, і чому вам вона потрібна ще “на вчора”

Системи управління взаємовідносинами з клієнтами (СРМ) — це потужний інструмент, який здійснив революцію у підходах бізнесу до взаємодії з клієнтами й оптимізації внутрішніх процесів. Сьогодні програма CРM — це той застосунок, без якого неможлива робота компанії, яка має хоча б 2-5 звернень чи замовлень на день. Втримати все у голові неможливо, так чому б не передати всі ці задачі розумній автоматизованій системі, створеній саме для таких тасків?

Коли зʼявилась і як еволюціонувала CRM-система

Перші натяки на систематизацію клієнтів і запис їхніх вподобань ми бачимо ще в античному світі. Тодішні торговці розуміли, що ретельне відстеження закупівель і фіксація потреб клієнтів допомагають вибудувати лояльні стосунки та підвищити продажі в майбутньому. Саме тому вони вели своєрідні рукописні списки, де зазначали дані про клієнтів, їхні потреби, особливости спілкування, примхи тощо. Це дійсно мало ефект, але до справжньої появи CRM-систем було ще дуже далеко.

Розвиток інформаційних технологій у 20-му столітті вніс значний внесок у появу ефективних систем управління взаємовідносинами. Сучасні СРМ-системи, які поєднують в собі аналітику, штучний інтелект і обробку великих обсягів даних, стали невід’ємною частиною стратегії багатьох компаній. За статистикою, впровадження ефективної СРМ-системи може призвести до збільшення прибутковості на 20-30% та зменшення витрат на утримання клієнтів на 15-20%.

Одним з ключових аспектів, який робить СРМ-системи потужними та важливими інструментами для підприємств, є їхні можливості аналізу поведінки клієнтів. Завдяки цьому компанії можуть пропонувати персоналізовані товари чи послуги, точно “потрапляючи” в потреби своїх клієнтів.

Функціонал сучасних CRM-систем, який спростить життя вам і вашій команді

Сучасні СРМ-системи – це не просто бази даних, а повноцінні екосистеми, які об’єднують в собі інструменти маркетингу, продажів, обслуговування клієнтів та аналітики. Вони розширюють межі можливостей бізнесу, створюючи оптимальні умови для росту та підвищення конкурентоспроможності.

Базовий функціонал сучасної системи для взаємодії з клієнтами включає:

  • вбудовані інтеграції з соцмережами, месенджерами;
  • модулі для поштових операторів, платіжних сервісів і банків;
  • опції ведення складу та інвентаризації;
  • оновлення залишків, додавання та редагування товарів на сайтах та маркетплейсах;
  • вбудовані інструменти для збору та аналізу даних, що допомагають у прийнятті обґрунтованих стратегічних рішень;
  • можливість створення персоналізованих пропозицій та ефективна сегментація клієнтської бази;
  • календар, можливість планування подій та івентів, а також створення та призначення задач;
  • мобільні застосунки для зручної роботи на ходу;
  • інтуїтивний та зручний інтерфейс для швидкого доступу до необхідних функцій.

Крім того, вкрай важлива можливість легко інтегрувати CRM з іншими інформаційними системами компанії, адже ви точно вже використовуєте якісь інші програми для ведення різних процесів. Всім цим критеріям відповідає одне з найбільш універсальних рішень на ринку KeyCRM. Ця система підходить і для сфери продажів, і для послуг і сервісних компаній із різних ніш. 

Найкращим способом переконатися в ефективності системи тестування її в дії через безкоштовний тріал. Так ви зможете ознайомитися з функціоналом, перевірити сумісність з вашими запитами та побачити, чи зручно працювати всередині платформи. Безплатний тріал — це як подорож до світу нових можливостей, де ви можете спостерігати, як система відповідає на ваші вимоги та відкриває шлях до оптимізації процесів.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа